Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2021, 21:30

Zapowiedź nowej gry Star Wars jeszcze w tym roku? Disney daje nadzieję

Możliwe, że w grudniu doczekamy się zapowiedzi nowej gry z uniwersum Gwiezdnych wojen. Firmy Disney i Lucasfilm z okazji akcji Bring Home the Bounty opublikowały grafikę, która może to sugerować.

Firmy Disney i Lucasfilm rozpoczęły kampanię Bring Home the Bounty, która ma nam przynieść wiele nowości odnośnie Gwiezdnych wojen. Co tydzień będą pojawiać się kolejne zapowiedzi związane z tym uniwersum. Jak wynika z grafiki opublikowanej z okazji akcji, jedną z ogłoszonych rzeczy może być nowa gra.

Zapowiedź nowej gry Star Wars jeszcze w tym roku? Disney daje nadzieję - ilustracja #1
Źródło: https://www.starwars.com/news/bring-home-the-bounty-announce

Jak widać na powyższym obrazku, ikonka związana z nowością przypisaną do daty 14 grudnia ma kształt pada. Sugeruje to więc, że tego dnia możemy spodziewać się czegoś związanego z grami. Nie wiadomo jednak, co to dokładnie będzie. Istnieje szansa, że chodzi o kompletnie nowy tytuł, o którym do tej pory nie mieliśmy pojęcia.

Oczywiście równie dobrze możemy wtedy otrzymać świeże informacje o zapowiedzianych już tytułach osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen. Jak bowiem wiadomo, obecnie w produkcji znajdują się między innymi LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i Star Wars: Knights of the Old Republic Remake.

Warto wspomnieć, że w ramach Bring Home the Bounty otrzymamy również różnego rodzaju „merch”, w tym figurki oraz ubrania.

  1. Gwiezdne wojny – oficjalna strona