Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2018, 19:33

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Star Wars Battlefront 2 - zobacz nowy system rozwoju i mapę Bespin

Jutro ukaże się aktualizacja gry Star Wars: Battlefront II, w której pojawi się zmieniony system rozwoju oraz nowa mapa. Natomiast dziś możecie obejrzeć zmiany na materiale wideo przyszykowanym przez jednego z youtuberów.

Star Wars Battlefront 2 - zobacz nowy system rozwoju i mapę Bespin - ilustracja #1

Kilka dni temu firma Electronic Arts ujawniła zmiany w systemie kart i rozwoju w grze Star Wars: Battlefront II. Aktualizacja zostanie udostępniona jutro, ale jeżeli nie możecie się jej doczekać, to zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanym przez youtubera o ksywce Westie, który został niedawno zaproszony do studia DICE, gdzie przetestował nadchodzące nowinki oraz mapę Bespin (pojawi się ona wraz z nowym patchem).

Deweloper poświęcił kilka miesięcy na opracowanie nieinwazyjnego systemu, w którym wszystkie elementy mające jakikolwiek wpływ na rozgrywkę zdobywa się tylko podczas zabawy. I właśnie tak będzie od jutra. Zabawa premiowana ma być punktami doświadczenia, które po uzbieraniu określonej liczby zamienimy w punkt umiejętności służący do odblokowania lub ulepszenia wybranej gwiezdnej karty. Natomiast w skrzynkach, przyznawanych za rozmaite aktywności w grze (nie będzie się dało ich kupić), znajdziemy elementy kosmetyczne oraz monety. Te od kwietnia posłużą do kupowania dodatkowych strojów dla postaci, ale jeżeli zechcemy, to nabędziemy je też za kryształy, które jako jedyne będą oferowane w ramach mikropłatności.

Taki nieinwazyjny system z pewnością jest dużo lepszym rozwiązaniem niż ten, który zastosowano pierwotnie, ale czy Electronic Arts uda się dzięki niemu wrócić do łask graczy? Tego nie wiemy, ale wiemy za to, że to jeszcze nie koniec przygody studia DICE z grą Star Wars: Battlefront II. W najbliższym czasie deweloper zamierza wprowadzić dodatkową zawartość, w tym tryby „oferujące nietuzinkowe i zupełnie nowe podejście do zabawy”.

Star Wars: Battlefront II dostępne jest w pełnej polskiej wersji językowej na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.