Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2019, 17:54

Star Citizen – nowości w wersji 3.5 można testować za darmo przez tydzień

Studio Cloud Imperium Games świętuje wprowadzenie ogromnej aktualizacji Alpha 3.5 w swojej grze Star Citizen kolejnym darmowym okresem próbnym. Potrwa on tydzień, do 8 maja.

Największą atrakcją aktualizacji 3.5 jest ogromna metropolia ArcCorp. - Star Citizen – nowości w wersji 3.5 można testować za darmo przez tydzień  - wiadomość - 2019-05-02
Największą atrakcją aktualizacji 3.5 jest ogromna metropolia ArcCorp.

Od dzisiaj do 8 maja każdy chętny może wypróbować za darmo symulator kosmiczny Star Citizen. W ten sposób Chris Roberts i studio Cloud Imperium Games świętują wypuszczenie ogromnej aktualizacji Alpha 3.5, a wraz z nią planety ArcCorp, która jest praktycznie jedną wielką metropolią z gąszczem wieżowców.

Aby skorzystać z oferty, skierujcie się pod ten adres i postępujcie zgodnie z instrukcją zamieszczoną na dole strony (jest prosta: wystarczy utworzyć konto lub zalogować się na już istniejące, a następnie wpisać kod promocyjny GETINTOTHEVERSE i pobrać grę).

Błyskająca neonami strefa lądowania Area18 na planecie ArcCorp ze swoim specyficznym klimatem i postaciami niezależnymi to nie jedyna nowość wersji Alpha 3.5. Autorzy wprowadzili również możliwość stworzenia grywalnej postaci kobiecej, nowy model lotu, niedostępne wcześniej opcje personalizacji naszego awatara, usprawnienia w funkcji wideoczatu w grze oraz system sterowanych przez sztuczną inteligencję łowców nagród, którzy teraz będą ścigać tych mniej prawych graczy. Ponadto podczas darmowego tygodnia do dyspozycji będzie pięć modeli statków kosmicznych, ponad 30 misji różnego rodzaju, 10 księżyców, nad którymi można przelatywać, kilka baz-przystanków oraz inne atrakcje.

W Star Citizenie w końcu pojawiła się opcja stworzenia kobiecego awatara. - Star Citizen – nowości w wersji 3.5 można testować za darmo przez tydzień  - wiadomość - 2019-05-02
W Star Citizenie w końcu pojawiła się opcja stworzenia kobiecego awatara.

Warto jednak pamiętać, że pozostający w produkcji od 2012 roku Star Citizen ma spore wymagania sprzętowe, np. minimum 16 GB pamięci RAM, a jego działanie może być ciągle dalekie od ideału. W razie problemów warto zajrzeć do prowadzonego przez fanów działu FAQ. Nie przeszkadza to produkcji dobrze sobie radzić finansowo. Do tej pory twórcy zebrali od graczy już niemal 225 milionów dolarów.