Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2018, 14:32

Spintires MudRunner otrzyma darmowe DLC The Ridge

Studio Saber Interactive i firma Focus Home Interactive zapowiedziały The Ridge, czyli darmowe DLC do symulatora Spintires: MudRunner. Rozszerzenie zaoferuje nową mapę oraz dwa dodatkowe pojazdy.

Rozszerzenie zadebiutuje pod koniec miesiąca. - Spintires MudRunner otrzyma darmowe DLC The Ridge - wiadomość - 2018-05-17
Rozszerzenie zadebiutuje pod koniec miesiąca.
SPINTIRES: MUDRUNNER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Saber Interactive
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: PC, PS4, XONE
  5. Data premiery: 31 października 2017 r.

Mamy dobre wieści dla fanów Spintires: MudRunner, czyli symulatora ciężarówek terenowych autorstwa studia Saber Interactive. Autorzy właśnie zapowiedzieli darmowe DLC zatytułowane The Ridge. Dodatek ukaże się 29 maja, równocześnie na pecety oraz konsole.

Największą atrakcją rozszerzenia będzie nowa mapa. Poziom zlokalizowany ma być na wybrzeżu przeciętym grzbietem górskim. Przedarcie się przez te tereny będzie prawdziwym wyzwaniem, wymagającym od kierowców doskonałej precyzji jazdy.

Ponadto The Ridge rozszerzy listę dostępnych pojazdów o dwa traktory – ciężki D-538 i lekki B-6A. Maszyny te wykorzystamy nie tylko na nowej mapie, ale również na wszystkich dostępnych wcześniej poziomach, o ile tyko zgromadzimy odpowiednią ilość punktów rozwoju.

Wyzwania w The Ridge mają trochę odbiegać od tego, do czego przyzwyczaiło nas Spintires: MudRunner. Na nowej mapie drewno będzie bowiem porozrzucane po poziomie i gracz zmuszony zostanie wpierw je odszukać zanim przystąpi do transportu.

Przypomnijmy, że Spintires: MudRunner to rozszerzona wersja realistycznego symulatora ciężarówek terenowych Spintires z 2014 roku. W porównaniu z pierwowzorem oferuje m.in. nową mapę i pojazdy oraz ulepszoną grafikę i fizykę. Gra ukazała się w 31 października zeszłego roku, równocześnie na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Warto na koniec dodać, że The Ridge nie jest pierwszym darmowym DLC do tej gry. W lutym tego roku ukazał się podobny dodatek zatytułowany The Valley.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Spintires: MudRunner - poradnik do gry