Komentarze do wiadomości: Spartacus Legends - gra na podstawie serialu Spartakus będzie darmowa

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
07.09.2012 15:32
Meno1986
1
odpowiedz
Meno1986
200
Szkubany Myszor

Graficznie nie wypada zbyt dobrze. To już te wszystkie UFC mają lepszą grafikę...no ale liczy się grywalność, chociaż jeżeli nie uda im się ustalić balansu, który zapowiadają, to i tego nie będzie.

07.09.2012 17:44
Darth Mario
2
odpowiedz
Darth Mario
55
Pretorianin

Graficznie to jest jakiś 2004 rok ;p Rozumiem, że to "taka tam gierka" i grafika pełni tu rolę drugorzędną, ale tłum rodem ze "Skoków narciarskich 2003" i modele wyglądające jak te z renderowanych przerywników RPGów z początku dekady to przegięcie. Zresztą w ogóle wygląda to jak produkcja klasy C. Liczyłem, że jak zrobią grę na licencji Spartacusa, wprowadzą jakiś ciekawy system walki, np. kontrolowanie obu rąk jak w Skyrimie, cokolwiek... ehh.

08.09.2012 15:11
mikros
3
odpowiedz
mikros
103
M7

Zapowiada się kolejny shit niegodny filmowego/serialowego pierwowzoru.

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl