Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2013, 13:05

autor: Góral

Space Hulk - zapowiedziano dodatek, w którym pokierujemy oddziałem Wolf Guard

W tym roku ukaże się rozszerzenie do turowej gry strategicznej Space Hulk, oparte na klasycznej kampanii Fangs of Fenris. Dzięki niemu pokierujemy odziałem Terminatorów Wolf Guard w trzech nowych misjach.

Twórcy gry Space Hulk, studio Full Control, poinformowali o rozszerzeniu opartym na kampanii Fangs of Fenris, które wprowadzi do zabawy rozdział dedykowany oddziałowi wojowników Wolf Guard. Oprócz tego jutro produkcja znajdzie się w jednodniowej promocji, w ramach której będzie można kupić ją taniej o 33% (wypatrujcie jej na Steamie).

Space Hulk zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji w połowie sierpnia. - Space Hulk - zapowiedziano dodatek, w którym pokierujemy oddziałem Wolf Guard - wiadomość - 2013-10-11
Space Hulk zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji w połowie sierpnia.

„Zabójczy w ataku, stanowczy w obronie Wolf Guard będzie fantastycznym dodatkiem do uniwersum Space Hulk, wprowadzającym nowy styl rozgrywki do klasycznej turówki” - powiedział Hentschel Lund, szef studia Full Control.

Dodatek zaoferuje trzy misje, w których skorzystamy z usług Terminatorów Wolf Guard. Dodatkowo udostępnione zostaną nowe bronie, w tym Frost Blade, Frost Axe i Wolf Claws. Niestety nic więcej nie ujawniono. Rozszerzenie trafi na rynek w tym roku, jednak nie znamy konkretnego terminu, ani ceny.

Warto zauważyć, że kilka dni temu twórcy zaktualizowali swoją produkcję, naprawiając błędy i dodając za darmo trzy kolejne poziomy. Patch 1.2 poprawił wydajność gry, usprawnił oprawę graficzną i wprowadził szereg innych zmian, o który przeczytacie w tym miejscu.

Wolf Guard to potężny wojownik. - Space Hulk - zapowiedziano dodatek, w którym pokierujemy oddziałem Wolf Guard - wiadomość - 2013-10-11
Wolf Guard to potężny wojownik.

Space Hulk - zapowiedziano dodatek, w którym pokierujemy oddziałem Wolf Guard - ilustracja #3Space Hulk to turowa strategia, w której gracz kieruje oddziałem Kosmicznych Marines, walczącym z zabójczymi genokradami. Produkcja jest adaptacją gry planszowej z 1989 roku, osadzonej w uniwersum Warhammer 40,000. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej recenzji.