Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 30 kwietnia 2018, 21:25

autor: Góral

Aktorzy opowiadają o filmie Solo: A Star Wars Story

Disney opublikował nowy materiał wideo promujący film Han Solo. Gwiezdne wojny - Historie (Solo: A Star Wars Story), na którym aktorzy i twórcy obrazu opowiedzieli, co będzie nas czekać podczas seansu.

Aktorzy opowiadają o filmie Solo: A Star Wars Story - ilustracja #1

25 maja w kinach zadebiutuje film Han Solo. Gwiezdne wojny - Historie (Solo: A Star Wars Story). Disney opublikował kolejny materiał promujący ten projekt. Tym razem wybrani członkowie ekipy odpowiedzialnej za obraz – w tym oczywiście sam Alden Ehrenreich, odtwórca głównej roli – opowiadają o ogólnym pomyśle na projekt. Przypominamy, że przedstawi on tytułowego bohatera jeszcze sprzed okresu, który znamy z głównych części Gwiezdnych wojen. Twórcy pokażą m.in. pierwsze spotkanie z Chewbaccą czy Sokołem Millennium. Jednym słowem, w filmie pojawi się wszystko, czego oczekujemy od tej historii, a przynajmniej na to się zapowiada.

Han Solo. Gwiezdne wojny – Historie będzie drugim obrazem z serii Gwiezdne wojny – Historie. Jest to cykl spin-offów, przedstawiający rozmaite ważne wydarzenia i postacie z uniwersum. Pierwszym z nich był Łotr 1. Gwiezdne wojny – Historie (Rogue One: A Star Wars Story) z 2016 roku, w którym śledziliśmy losy rebeliantów zamierzających wykraść plany Gwiazdy Śmierci. W 2020 roku ma się ukazać kolejny tego typu projekt. Nie potwierdzono jeszcze o kim lub o czym będzie on opowiadać, ale pod uwagę są brani m.in. Obi-Wan Kenobi i Jabba the Hutt. Sprawa nie jest więc pewna, ale za to wiadomo, że pod koniec 2019 roku doczekamy się dziewiątej części głównego cyklu, którą wyreżyserować ma J.J. Abrams, znany chociażby z Przebudzenia Mocy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.