Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2013, 11:10

autor: Sarge

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 z datą premiery w tym miesiącu

Studio Rebellion ujawniło, że gra Sniper Elite: Nazi Zombie Army zadebiutuje na PC jeszcze w tym miesiącu. Poznaliśmy dokładną datę premiery, pierwsze screeny i zwiastun nadchodzącej produkcji z zombie w roli głównych adwersarzy.

Brytyjskie studio Rebellion ujawniło dokładną datę premiery gry Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2. Okazuje się, że bezpośredniej kontynuacji spin-offa serii Sniper Elite doczekamy się jeszcze w tym miesiącu.

Jak wynika z udostępnionej przez dewelopera informacji prasowej, Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 ukaże się 31 października bieżącego roku w cyfrowej dystrybucji na PC. Zamówienia przedpremierowe można składać za pośrednictwem serwisu Steam lub oficjalnego sklepu internetowego studia Rebellion. W obu przypadkach pre-ordery są dostępne z 20% zniżką, dzięki czemu gra kosztuje przed premierą 8,79 euro (ok. 37 zł).

Z okazji dzisiejszego ogłoszenia twórcy udostępnili też pierwsze screeny i zwiastun promujący Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2. Trailer potwierdza oczekiwania fanów co do kontynuacji Sniper Elite: Nazi Zombie Army – po raz kolejny możemy spodziewać się mrocznego klimatu spotęgowanego przez prawdziwie demoniczną ścieżkę dźwiękową.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 to kontynuacja produkcji będącej spin-offem serii strzelanin, w których wcielaliśmy się w snajpera. Podobnie jak w poprzedniej części, także tym razem będziemy mieli do czynienia z alternatywną wizją II wojny światowej, gdy ludzie muszą walczyć z licznymi armiami zombie. W odparciu kolejnych ataków graczowi pomoże trzech żołnierzy, w których mogą wcielić się inne osoby w trybie kooperacji.