Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2022, 20:35

Sniper Elite 5 ma przenieść autentyzm w serii na wyższy poziom; zobacz efektowny trailer

Studio Rebellion opublikowało nowy trailer oraz screeny do Sniper Elite 5. Prezentują one głównie uzbrojenie, jakie będzie dostępne w tytule.

Premiera Sniper Elite 5 coraz bliżej. W związku z tym studio Rebellion opublikowało nowy trailer gry. Nosi on tytuł Marksman i prezentuje głównie efektowne akcje protagonisty. Cały zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że produkcja ma zaoferować pełen realizm w korzystaniu z broni.

W trailerze ukazane zostały głównie ataki, jakie główny bohater wyprowadza w stronę swoich przeciwników, oraz ich następstwa – uszkodzenia poszczególnych organów wewnętrznych. Dodatkowo przedstawiono skradanie się oraz wykorzystywanie elementów otoczenia do eliminacji wrogów.

Przy okazji prezentacji zwiastuna wypowiedział się również dyrektor generalny Rebellion, Jason Kingsley. Stwierdził on, że gra ma zaoferować pełen realizm w korzystaniu z broni. Dodatkowo cały system ma być skonstruowany tak, by każdy mógł jak najlepiej dostosować oręż do swoich preferencji.

Seria zawsze była definiowana przez autentyczną mechanikę strzelania i chcieliśmy przenieść to na wyższy poziom w Sniper Elite 5. Skupiliśmy się na ulepszeniu charakteru i stylu naszych broni, w tym dodaniu perspektywy celowania przez przyrządy optyczne [ang. ironsights – dop. red.] dla pistoletów i broni dodatkowej, takiej jak SMG.

Oprócz tego opublikowano również kilka nowych screenów, które prezentują broń dostępną w grze (via Gematsu).

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/03/sniper-elite-5-marksman-trailer-screenshots

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/03/sniper-elite-5-marksman-trailer-screenshots

Sniper Elite 5 zadebiutuje 26 maja na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series XIS, PlayStation 4 i PS5. Dodatkowo od tego dnia gra będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass. Produkcja otrzyma polską wersję językową (napisy).

  1. Rebellion – oficjalna strona