Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 września 2022, 11:51

autor: Zbigniew Woźnicki

Słuchawki i myszki w promocji, rabaty na akcesoria komputerowe w x-kom.pl

Ruszyła wyprzedaż akcesoriów komputerowych. W sklepie internetowym x-kom.pl w okazyjnej cenie można znaleźć myszki komputerowe, słuchawki oraz powerbanki.

Jak wiadomo, komputer służy głównie do nauki i należy dbać o to, żeby mieć dobry sprzęt wspomagający przyswajanie wiedzy. Dzięki promocji na akcesoria w sklepie internetowym x-kom.pl, można poprawić swoje wyniki zarówno w szkole, jak i w grach.

Jednym z takich urządzeń jest mysz komputerowa Razer Basilisk V3. Asymetryczny kształt sprawia, że bardzo dobrze leży w dłoni, a materiałowy oplot skutecznie chroni kabel przed przetarciami. Z kodem rabatowym „bts-akcesoria” Razer Basilisk V3 można kupić za 219 zł (zamiast 319 zł). Nie jest to oczywiście jedyna okazja.

Wyprzedaż akcesoriów komputerowych na x-kom.pl

Mysz przewodowa Razer Basilisk V3

Słuchawki i myszki w promocji, rabaty na akcesoria komputerowe w x-kom.pl - ilustracja #1

Gdy ktoś nas zabije w grze, to wiadomo, że albo oszukuje, albo ma lepszy sprzęt. Z myszką Razer Basilisk V3 będzie wiadomo, że sprawa musi dotyczyć oszukiwania. Urządzenie posiada aż 11 przycisków, które można dowolnie zaprogramować i ustawić makra potrzebne w danej grze.

Przełączniki wytrzymają aż do 70 milionów kliknięć, a sensor optyczny Razer Focus+ dokładnie śledzi ruchy myszy i zapewnia dużą precyzję. Dzięki asymetrycznego kształtowi Razer Basilisk V3 pewnie leży w dłoni. Mysz posiada również podświetlenie RGB, które, jak wiadomo, zwiększa celność. Cena myszy została zmniejszona z 319 zł do 219 zł, dzięki kodowi rabatowemu „bts-akcesoria”.

Kup mysz komputerową Razer Basilisk V3 za 219 zł

Pozostałe wybrane akcesoria w promocji

Żeby uzyskać cenę promocyjną, należy użyć kodu „bts-akcesoria”.

Wyprzedaż akcesoriów komputerowych na x-kom.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.