Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 marca 2023, 11:30

Słuchawki bezprzewodowe Roccat w dobrej cenie na Amazon.pl

Wyjątkowe okazje na Amazon.pl tym razem objęły słuchawki. Niezależnie od tego czy szukasz czegoś do grania, czy do słuchania muzyki, na wyprzedaży znajdziesz sprzęt dla siebie.

Źródło fot. Ilias Chebbi; Unsplash.com; 2020
i

W sklepie internetowym Amazon.pl w dziale okazji regularnie pojawiają się nowe przedmioty. Uwagę przykuwają zwłaszcza różnorodne słuchawki. Odpowiedni sprzęt dla siebie znajdą gracze oraz słuchacze muzyki – zarówno osoby preferujące słuchawki nauszne, jak i douszne.

Ceny zostały obniżone nawet o kilkanaście procent, co poskutkowało bardzo konkurencyjnymi kwotami. Warto się nad nimi pochylić – na pewno uda się Wam znaleźć odpowiednie słuchawki.

Okazje na Amazon.pl

Słuchawki bezprzewodowe Roccat Syn Max Air

Słuchawki bezprzewodowe Roccat w dobrej cenie na Amazon.pl - ilustracja #1

Słuchawki wysokiej klasy są warte swojej ceny. Korzystanie z nich jest nie tylko o wiele wygodniejsze, ale i jakość dźwięku przebija tańszą konkurencję. Słuchawki Roccat Syn Max Air to potwierdzają, ponieważ dźwięk przestrzenny oraz aluminiowa konstrukcja nie mają sobie równych. Nauszniki ze specjalną żelową wkładką dostosowują się do uszu i nie przeszkadzają osobom korzystającym z okularów.

W zestawie ze słuchawkami oferowana jest specjalna stacja ładująca, która w ciągu kilku minut naładuje urządzenie, czyniąc je gotowym na wiele godzin odtwarzania muzyki. Natomiast zastosowana technologia dźwięku przestrzennego sprawia, że nie przegapisz żadnego skradającego się przeciwnika. Roccat Syn Max Air są kompatybilne z wieloma urządzeniami: od smartfona przez Nintendo Switch aż po komputer. Dzięki promocji na Amazon.pl cena słuchawek wynosi jedyne 813,31 zł.

Kup słuchawki Roccat Syn Max Air za 813,31 zł

Pozostałe okazje na słuchawki na Amazon.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej