Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 20 października 2014, 18:34

Sleeping Dogs: Definitive Edition, Thief oraz Injustice: Ultimate Edition w serii Premium Games

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, Sleeping Dogs: Definitive Edition I Thief. Ekskluzywna seria najlepszych gier komputerowych!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CENEGA z przyjemnością informuje, że już dziś seria Premium Games została wzbogacona o trzy nowe, doskonałe tytuły. Na półki sklepowe trafiły nowe wydania: Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, Sleeping Dogs: Definitive Edition oraz Thief. Gry dostępne są w polskich wersjach językowych.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Odkryj niesamowity świat superbohaterów DC Comics, gdzie bohaterowie i złoczyńcy staną przeciw sobie w heroicznych bitwach na wielką skalę, toczonych w świecie, w którym zatarła się granica między dobrem a złem. Sprawdź w walce wyjątkowe zdolności takich postaci jak jak Batman, Joker, Zielona Latarnia, Flash, Superman i Wonder Woman. Wyjątkowe wydanie Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition wzbogaca serię bijatyk NetherRealm Studios o wszystkie dodatki DLC.

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Sleeping Dogs: Definitive Edition to odświeżona wersja docenionej przez krytyków gry Sleeping Dogs z 2012 roku. Możliwości najnowszej technologii jeszcze bardziej pomogły ożywić klimat charakterystyczny dla Hong Kongu. Ponadto wszystkie 24 DLC wraz z dodatkowym epizodem Rok Węża i historią z horroru Koszmar z North Point zapewnią niesamowite doznania podczas gry.

Thief

Garrett, mistrz złodziei, wkracza do Miasta, zdradliwego miejsca rządzonego przez Barona-tyrana i jego brutalną Straż. Gdy obywatele wzniecają krwawą rewolucję, Garrett może polegać tylko na swoich złodziejskich umiejętnościach, lawirując pomiędzy polityką i ludem. Wkrótce odkryje sekret, przez który jego cały świat może legnąć w gruzach.