Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 marca 2013, 12:25

autor: Hed

Sklep GRY-OnLine w pierwszej 10 najbardziej zaufanych sklepów z grami według Ceneo.pl

Sklep GRY-OnLine uplasował się w pierwszej dziesiątce najbardziej zaufanych sklepów internetowych w rankingu serwisu Ceneo.pl. Za taką opinię dziękujemy oczywiście Wam i zachęcamy do dalszych zakupów.

.Sklep GRY-OnLine w pierwszej 10 najbardziej zaufanych sklepów z grami. - Sklep GRY-OnLine w pierwszej 10 najbardziej zaufanych sklepów z grami według Ceneo.pl - wiadomość - 2013-03-04
.Sklep GRY-OnLine w pierwszej 10 najbardziej zaufanych sklepów z grami.

Serwis Ceneo.pl opublikował wyniki Rankingu Zaufane Opinie 2012, w którym zestawiono najbardziej cenione przez użytkowników sklepy internetowe. Sklep GRY-OnLine znalazł się w pierwszej dziesiątce kategorii poświęconej sprzętowi, oprogramowaniu i grom wideo. To oznacza, że otrzymał on najlepsze oceny od kupujących w ubiegłym roku i był jednym z najbezpieczniejszych sklepów w sieci. Taką opinię mamy tylko i wyłącznie dzięki Wam.

„W 2012 roku Polacy wydali na zakupy w Internecie przeszło 5,5 mld zł” – czytamy w podsumowaniu wyników Rankingu Zaufane Opinie 2012. To oznacza, że ten segment rynku rozwija się mimo trudnych warunków ekonomicznych. Ranking zestawia najbardziej zaufane zdaniem użytkowników Ceneo.pl sklepy w sześciu kategoriach. Sklep GRY-OnLine zajął 8 pozycję w kategorii „Świat komputerów i gier”, za co serdecznie dziękujemy wszystkim osobom wystawiającym oceny.

Źródło: Ceneo.pl
Źródło: Ceneo.pl

Sklep GRY-OnLine funkcjonuje z powodzeniem od kilku dobrych lat i cały czas się rozwija. Stosunkowo niedawno wzbogacono jego ofertę o tytuły dystrybuowane cyfrowo, które ostatnio poszerzyły się o część katalogu firmy cdp.pl. Istotną kwestią z punktu widzenia gracza jest to, że kupując w Sklepie GRY-OnLine otrzymuje się dostęp do materiałów tworzonych przez redakcję gry-online.pl, czyli między innymi poradników. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dalszych zakupów.

  1. Strona Sklepu GRY-OnLine
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.