Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2021, 18:12

autor: Karol Laska

Single player w Fortnite; początek 6. sezonu

Szósty sezon drugiego rozdziału w Fortnite przyniesie graczom okazję do sprawdzenia swoich umiejętności i poznania dalszej historii Agenta Jonesa w specjalnym trybie single player.

W SKRÓCIE:
  1. fani Fortnite’a będą mogli rozegrać w nadchodzącym sezonie specjalną misję fabularną przeznaczoną dla jednego gracza;
  2. owe wydarzenie rozpocznie się 16 marca 2021 roku.

Fortnite nie utrzymuje tak dużej liczby fanów jedynie ze względu na fakt bycia wciągającą produkcją battle royale. Prawda jest taka, że twórcy regularnie dodają do gry nową zawartość nie tylko kosmetyczną, ale i fabularną, rozwijając tym samym fikcyjne uniwersum.

W związku z nadchodzącym 16 marca 2021 roku szóstym sezonem drugiego rozdziału Fortnite’a gracze będą mogli poznać dalszy rozwój historii związanej z Agentem Jonesem i Punktem Zerowym. Ba, otrzymają możliwość rozegrania specjalnej misji jednoosobowej, w której poznamy bieg akcji mający miejsce pomiędzy najnowszymi sezonami.

W owym wydarzeniu będzie mógł wziąć udział każdy, kto tylko zdecyduje się na zalogowanie do gry od 16 marca. Epic Games przygotowało także specjalną transmisję online z tegoż eventu wzbogaconą o, parafrazuję, „najambitniejszy film fabularny w historii studia”.

Sami jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądał ten specjalny tryb dla jednego gracza i jak takowy eksperyment uda się deweloperom. Resztę szczegółów związanych z końcem piątego, a początkiem szóstego sezonu możecie poznać na stronie internetowej Epic Games.

  1. Fortnite – poradnik do gry
  2. Strona internetowa marki Fortnite