Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2020, 12:07

autor: Czaruś

Shadow Warrior 3 - zobacz pierwszy zwiastun rozgrywki

Gra Shadow Warrior 3 od polskiego studia Flying Wild Hog doczekała się pierwszego trailera, w którym możemy zobaczyć gameplay. Rozgrywka zapowiada się krwawo i dynamicznie.

Ledwie tydzień temu otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź gry Shadow Warrior 3 od polskiego studia Flying Wild Hog, a już od wczoraj możemy obejrzeć pierwszy zwiastun rozgrywki. Filmik umieścił na swoim oficjalnym kanale YT wydawca gry, czyli firma Devolver Digital.

Trailer przedstawia nam fragment rozgrywki. Zapowiada się ona krwawo i dynamicznie. W najnowszej odsłonie serii gameplay będzie urozmaicony o użycie linki z hakiem, która ma być istotnym narzędziem, ułatwiającym poruszanie się po mapie. Samo przemieszczanie się po poziomach ma również być ciekawsze dzięki możliwości biegania po ścianach. Poza tym w filmiku możemy zaobserwować kilka modeli dość dziwacznych przeciwników, a także efektowne sposoby rozprawiania się z nimi.

Shadow Warrior 3 - zobacz pierwszy zwiastun rozgrywki - ilustracja #1
Z zapowiedzi wynika, że czekają na nas dość ciekawi przeciwnicy.

Gra ma ukazać się w 2021 roku, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. Jak podaje strona poświęcona produkcji, tytuł zadebiutuje na PC, Xboksie One oraz PS4. Shadow Warrior 3 pozwoli nam ponownie wcielić się w Lo Wanga, który tym razem przez przypadek uwolnił groźnego smoka. Protagonista nie ma wyjścia i musi naprawić swój błąd.