Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2022, 10:25

Setki przecen na Black Week w Allegro.pl

Drugiego dnia Black Week na stronie Allegro w promocyjnych cenach znajdziemy m.in. telewizor Samsunga i kartę grafiki Radeon RX 6700 XT z 12 GB VRAM-u. Liczba egzemplarzy dostępnych w tych ofertach jest ograniczona.

Źrodło fot. Allegro.pl
i

Black Week trwa w najlepsze. Święto promocji obchodzi m.in. Allegro, które z tej okazji przygotowało różne promocje – codziennie w korzystnej cenie można zakupić nowe produkty. Na wtorek 22 listopada dostępne są rabanty na taki sprzęt jak telewizor Samsunga oraz karta grafiki ASRock Radeon z 12 GB VRAM-u. Przypominamy, że w razie zainteresowania warto spieszyć się z zakupem, gdyż produkty mogą zostać szybko wyprzedane.

Black Week na stronie Allegro Expert

Telewizor Samsung 55" QE55Q83BATXXC

Szukasz nowego telewizora? Niezależnie od tego, czy planujesz na nim filmowe seanse, czy oglądanie tegorocznego mundialu w piłce nożnej, 55-calowy telewizor Samsunga wypada całkiem atrakcyjnie. Oferuje jakość 4K i należy do kategorii telewizorów QLED, gwarantujących żywsze i bardziej nasycone kolory.

Telewizor Samsung 55" QE55Q83BATXXC za 3499 zł

Karta graficzna ASRock Radeon RX 6700 XT D OC 12 GB

Być może planujecie upgrade komputera? Jeśli wchodzi w to kwestia nowej karty graficznej, to sprawdźcie ofertę, w której można zakupić układ ASRock Radeon RX 6700 XT D OC z 12 GB VRAM-u. Ta stosunkowo mocna konstrukcja bazująca na architekturze AMD RDNA 2 powinna sprawdzić się przy najbardziej wymagających grach – zarówno tych, które już się ukazały, jak i dopiero nadchodzących.

ASRock Radeon RX 6700 XT D OC 12 GB za 1979 zł

Inne oferty z okazji Black Week na stronie Allegro

  1. Telewizor 55" Android 4K TCL 55P615 za 1499 zł;
  2. Słuchawki bezprzewodowe JBL Live Pro + TWS za 349 zł;
  3. Smartwatch Garmin Fenix 6X Sapphire za 2199 zł;
  4. Samsung Dysk SSD 870QVO MZ-77Q1T0BW 1TB za 299 zł;
  5. Ekspres ciśnieniowy De'Longhi ESAM 460.75.MB za 2799 zł;
  6. Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Xiaomi True Wireless Earbuds Basic 2 za 49,99 zł.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej