Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 17 listopada 2017, 11:15

autor: Czarny Wilk

Sequel filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć z oficjalnym tytułem

Wytwórnia Warner Bros. ujawniła nazwę kolejnej produkcji o Newtcie Scamanderze. Rozszerzający uniwersum Harry'ego Pottera obraz otrzymał tytuł Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć okazało się udaną próbą rozszerzenia czarodziejskiego uniwersum Harry’ego Pottera o nowych bohaterów, miejsce i czas akcji, przesądzając o decyzji stworzenia cyklu składającego się z pięciu filmów. Poznaliśmy oficjalny tytuł drugiego obrazu wchodzącego w skład serii – będzie on brzmieć Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, co przetłumaczyć można jako „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”.

W Crimes of Grindelwald zobaczymy sporo znajomych twarzy. - Sequel filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć z oficjalnym tytułem - wiadomość - 2017-11-17
W Crimes of Grindelwald zobaczymy sporo znajomych twarzy.

W kontynuacji powróci większość aktorów z pierwowzoru, na czele z Eddiem Redmaynem w roli Newta Scamandera i Johnnym Deppem wcielającym się w czarnoksiężnika Grindelwalda. Najważniejszą nową twarzą w The Crimes of Grindelwald będzie Jude Law, który przybliży widzom znacznie młodszą postać Albusa Dumbledore’a. Wraz z ujawnieniem tytułu filmu, na oficjalnym profilu produkcji w serwisie Twitter pojawiło się także animowane pierwsze zdjęcie obsady, którego statyczną wersję zamieszczamy powyżej. Oficjalny opis fabuły sequela Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć brzmi następująco:

Zgodnie ze swoją obietnicą, Grindelwald w efektownym stylu uciekł z więzienia i zaczął przekonywać kolejne osoby do swojej sprawy uczynienia czarodziejów władcami wszystkich niemagicznych istot. Powstrzymać może go tylko jego dawny przyjaciel Albus Dumbledore. Będzie on jednak potrzebować pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, który raz już zepsuł plany Grindelwalda. Podczas nowej przygody Newt ponownie spotka się z Tiną (Katherine Waterston), Queenie (Alison Sudol) oraz Jacobem (Dan Fogler). Ich lojalność zostanie wystawiona na próbę podczas mierzenia się z zagrożeniami coraz bardziej niebezpiecznego i podzielonego świata magii.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald zadebiutuje 16 listopada przyszłego roku. Reżyserem obrazu jest David Yates, autor poprzednich Fantastycznych zwierząt oraz adaptacji ostatnich książek o Harrym Potterze.

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.