Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 stycznia 2020, 12:50

autor: AlexB

Scarlett Johansson powraca na drugim trailerze Black Widow

W sieci pojawił się nowy zwiastun Czarnej Wdowy, czyli nowego superbohaterskiego filmu należącego do filmowego uniwersum Marvela. Produkcja w reżyserii Cate Shortland zadebiutuje w polskich kinach 1 maja.

Ten tydzień rozpoczął się pod znakiem zwiastunów widowisk opartych na komiksach wydawnictwa Marvel. Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy trailer Morbiusa, a dziś w sieci pojawiła się nowa zajawka Czarnej Wdowy (w oryginalne Black Widow), czyli kolejnej produkcji należącej do MCU. Zamieszczamy ją poniżej.

Akcja Czarnej Wdowy będzie toczyć się wkrótce po wydarzeniach znanych z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów. Jak być może pamiętacie, w ich wyniku superbohaterka okryła się niesławą w społeczeństwie i została zmuszona do ucieczki. Postanawia ona powrócić w rodzinne strony, do Europy Wschodniej, gdzie spotka swoją przybraną familię – Jelenę Belową, Aleksieja Szostakowa (znanego również jako Red Guardian) oraz Melinę Wostokoff. Cała ta niezwykła grupa będzie musiała połączyć siły, by załatwić pewne niedokończone sprawy oraz stawić czoła niebezpiecznemu najemnikowi Taskmasterowi.

Solowy film o Czarnej Wdowie zobaczymy w polskich kinach w maju. - Scarlett Johansson powraca na drugim trailerze Black Widow - wiadomość - 2020-01-14
Solowy film o Czarnej Wdowie zobaczymy w polskich kinach w maju.

Czarną Wdowę wyreżyserowała Cate Shortland, wcześniej odpowiedzialna za takie filmy, jak Salto czy Syndrom berliński. W produkcji zobaczymy między innymi Scarlett Johansson (która notabene ma w tym roku szanse aż na dwa Oscary), Florence Pugh, Davida Harboura, Raya Winstone'a oraz Rachel Weisz. Co ciekawe, jak doniósł serwis Deadline, na ekranie na chwilę pojawi się również Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man.

Czarna Wdowa zadebiutuje w polskich kinach 1 maja bieżącego roku. Tytuł, jak większość produkcji należących do filmowego uniwersum Marvela, będzie posiadał polski dubbing.

  1. Oficjalna strona internetowa Marvel Cinematic Universe