Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 maja 2024, 14:00

Samsung Galaxy Fit3 - koreański gigant rzuca wyzwanie Xiaomi

Gdy myślimy o budżetowych smartbandach na myśl przychodzą nam głównie produkty Xiaomi, Huawei i Fitbit. Jednak to koreański gigant stworzył opaskę, która stała się hitem w Polsce. Więcej o niej przeczytacie w rozwinięciu newsa.

Smartwatche i smartbandy podbiły serca Polaków. Nie można się temu dziwić – współczesny odpowiednik zegarka pozwala bowiem nie tylko sprawdzić godzinę, ale też powiadomienia bez potrzeby wyciągania telefonu. Nie wspominając o monitorowaniu postępów w ćwiczeniach.

Każdy większy producent elektroniki ma w swoim katalogu przynajmniej jedną serię tego typu. Zalicza się do nich również Samsung, który ma w swojej ofercie dwie: Galaxy Watch oraz Galaxy Fit. Co równie ważne, w obu przypadkach najnowsze ich modele dostaniemy w tym roku.

  1. Na siódmą generację Galaxy Watcha przyjdzie nam jeszcze poczekać. Zostanie ona zaprezentowana dopiero podczas lipcowego wydarzenia Samsung Unpacked.
  2. Z kolei Galaxy Fit3 jest dostępny w sprzedaży od marca. Możecie go bez problemu dostać w wielu polskich sklepach. Ceny wahają się od 250 do 300 złotych.

Dziś skupię się więc na przedstawieniu drugiego ze wspomnianych modeli. Jak możecie się spodziewać po jego nazwie, jest on przeznaczony dla osób prowadzących bardziej aktywny tryb życia. To niewielkie, ale bogate w opcje urządzenie. Dysponuje ono czujnikami, które monitorują wiele parametrów naszego organizmu – w tym jakość snu, tętna oraz natlenienia krwi. Dodatkowo Fit3 może stanie śledzić nasze postępy w 100 różnych dyscyplinach sportowych.

Źródło: Samsung, materiały promocjne.
Źródło: Samsung, materiały promocjne.

Oczywiście Galaxy Fit3 można sparować ze smartfonem, by sterować muzyką i sprawdzać swoje postępy z poziomu aplikacji mobilnej. Jeśli natomiast chodzi o baterię, to wytrzymuje ona do 14 dni na jednym ładowaniu.

Minusem tego urządzenia jest brak NFC. Oznacza to, że nie dokonacie nim płatności w sklepach.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej