filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 lutego 2022, 13:10

autor: Ignacy Kruk

Szczegóły na temat Deadpoola 3 już niebawem? Ryan Reynolds przerywa ciszę

Niedawna wypowiedź Ryana Reynoldsa sugeruje, że w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na solidną porcję szczegółów dotyczących Deadpoola 3.

Po doskonałym przyjęciu obu filmów z Ryanem Reynoldsem w roli Deadpoola, wydawało się, że na trzeci film z serii nie przyjdzie nam czekać zbyt długo. Tymczasem mijają prawie cztery lata od premiery drugiej części perypetii niepoprawnego antybohatera, a o kontynuacji w dalszym ciągu nie wiadomo zbyt wiele.

Z wywiadu (via Collider) z Ryanem Reynoldsem z zeszłego roku dowiedzieliśmy się jedynie, że istnieje duża szansa, iż zdjęcia do filmu ruszą jeszcze w 2022 roku, lecz wciąż nie wiemy nic ponad to. Wszystko wskazuje jednak na to, że Reynolds zamierza przerwać tę ciszę i wyjawić coś więcej na temat Deadpoola 3. Cytując jego słowa z ostatniego wywiadu z portalem Collider:

(Odnośnie Deadpoola 3 – dop. red.) powiem tylko, że raczej prędzej niż później będę miał porcję szczegółów na ten temat, a przynajmniej taką mam nadzieję. Jeśli tak się stanie, w przyszłości będę mógł powiedzieć coś bardziej konkretnego i definitywnego jeśli chodzi o Deadpoola.

Mimo, że komentarz aktora nie mówi nam zbyt wiele, a wyrażenie typu prędzej niż później nie jest zbyt specyficzne, wiele wskazuje na to, że po zakończeniu prac nad ostatnimi produkcjami, w które był zaangażowany (Free Guy czy netflixowy The Adam Project), Ryan Reynolds w końcu będzie w stanie ponownie przywdziać kostium niesławnego herosa i zdradzić nam coś więcej na temat filmu (data premiery byłaby szczególnie mile widziana).

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun wspomnianego The Adam Project, produkcji science fiction, w której podróżujący w czasie pilot (Reynolds) spotyka 12-letnią wersję samego siebie i usiłuje ocalić przyszłość.

The Adam Project zadebiutuje na Netflixie 11 marca.