Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2018, 10:25

autor: Serek

Nowy gameplay z DiRT Rally 2.0 - Ryan Champion i Jon Armstrong gośćmi DiRT Show

Kilka dni temu odbyła się transmisja poświęcona zbliżającej się grze DiRT Rally 2.0. Podczas pokazu prezenterom towarzyszyli profesjonalni kierowcy rajdowi - Ryan Champion i Jon Armstrong. Panowie odpowiedzieli na kilka pytań twórców, a jeden z nich wziął udział w dwóch rajdach w grze.

DiRT Rally 2.0 zapewni solidną porcję adrenaliny. - Nowy gameplay z DiRT Rally 2.0 - Ryan Champion i Jon Armstrong gośćmi DiRT Show - wiadomość - 2018-11-12
DiRT Rally 2.0 zapewni solidną porcję adrenaliny.

Kilka dni temu na oficjalnym kanale serii DiRT w serwisie YouTube odbyła się transmisja poświęcona nadchodzącemu DiRT Rally 2.0. Chociaż do premiery tytułu pozostało kilka miesięcy, twórcy umiejętnie podgrzewają atmosferę i zaserwowali fanom rajdów nie lada gratkę. Prowadzącym pokaz towarzyszyło dwóch kierowców rajdowych - Ryan Champion (siedzący wraz z prowadzącymi) i Jon Armstrong (sterujący pojazdem na pokazie). Prezenterzy opowiadali o nowościach w serii i pytali gości o ich doznania związane z grą.

DiRT Rally 2.0 ukaże się 26 lutego 2019 roku. Produkcja trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Studio Codemasters postanowiło postawić na pełną lokalizację, dlatego gracze znad Wisły będą mogli cieszyć się kolejną odsłoną rajdów w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy). Gra pozwoli ścigać się w najbardziej prestiżowych rajdach na całym świecie, w tym również w Polsce. Na fanów motorowego sportu czeka ponad pięćdziesiąt licencjonowanych pojazdów.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Codemasters