Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2010, 15:18

autor: Adrian Werner

Ruszyły zapisy na betę niezależnej sieciówki Jeklynn Heights

Zespół Vex Studios ogłosił, że ruszyły zapisy na beta testy Jeklynn Heights, czyli niezależnej gry multiplayer, która połączy elementy bijatyki, roleplaying oraz strategii.

Zespół Vex Studios ogłosił, że ruszyły zapisy na beta testy Jeklynn Heights, czyli niezależnej gry multiplayer, która połączy elementy bijatyki, roleplaying oraz strategii.

Ruszyły zapisy na betę niezależnej sieciówki Jeklynn Heights - ilustracja #1

Akcja toczy się w mieście złożonym z dwóch rejonów – dobrze utrzymanej dzielnicy i zaniedbanych slumsów. Gracze dzielą się na dwie drużyny i umieszczani są na dwóch przeciwległych krańcach mapy. Oba zespoły posiadają własne klasy postaci, bronie i umiejętności startowe. Każda drużyna me też przydzielony własny specjalny przedmiot (tzw. Orb of Egression) umieszczony głęboko na ich terytorium i zadaniem grających jest zdobycie tego, który należy do zespołu rywali.

Ponadto na mapie porozmieszczano możliwe do zdobycia struktury zapewniające określone bonusy, taki jak nowe moce czy dodatkowe punkty poczytalności (te dostajemy również za zabijanie wrogów), które wydajemy potem na ulepszanie naszej postaci. Każdy gracz startuje z parą broni (jedną do walki w zwarciu i drugą do atakowania na dystans) oraz pasywną umiejętnością. System walki pozwala na wyprowadzanie combosów, a gracz może kontrolować ich przebieg za pomocą odpowiedniego dobrania tempa klikania na przyciski myszy. Każdy cios ma własną prędkość, dlatego wyuczycie właściwego rytmu jest niezwykle ważne. Oczywiście dostępne są też ataki specjalne.

Polecamy odwiedzenie oficjalnej strony i zgłoszenie chęci uczestnictwa w testach. Wszyscy, którzy zarejestrują się przed końcem tego roku mają zagwarantowany dostęp do bety. Według zapowiedzi ruszy ona niestety dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

  1. Jeklynn Heights – strona oficjalna
  2. Jeklynn Heights – rejestracja na beta testy