Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Riot Games Press Release 24 października 2019, 08:10

Ruszyła rejestracja do zamkniętej bety gry Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game

Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game (LoR) to darmowa strategiczna gra karciana osadzona w świecie League of Legends.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Riot Games, producent i wydawca League of Legends (LoL),poinformował dziś, że ruszyła rejestracja do zamkniętej bety gry Legends of Runeterra: The League ofLegends Card Game. Każdy, kto zarejestruje się przed 13.11.2019 otrzyma szansę wzięcia udziału wpięciodniowym zamkniętym wydarzeniu, które potrwa w dniach 14.11.2019 - 19.11.2019 w trakcie którego gra będzie dostępna na serwerach.

Ruszyła rejestracja do zamkniętej bety gry Legends of Runeterra: The  League of Legends Card Game - ilustracja #1

Aby zarejestrować się należy wejść na stronę https://playruneterra.com

Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game

Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game (LoR) to darmowa strategiczna gra karciana osadzona w świecie League of Legends. LoR zawiera karty z kultowymi bohaterami LoL-a, a także z nowymi, pochodzącymi z różnych regionów Runeterry postaciami i sojusznikami, obdarzonymi własnym stylem i cechami strategicznymi. Rozgrywka LoR obejmuje dynamiczne, zmieniające się walki, które wymagają, by gracze wykorzystali w turach swoje umiejętności, kreatywność i spryt, by osiągnąć sukces.

LoR oferuje graczom wiele opcji zdobycia kart, w tym zarówno darmowe opcje gry, jak i możliwość bezpośredniego zakupu każdej karty za pieniądze lub zarobioną w grze walutę.

Gra Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game zostanie w pełni uruchomiona w 2020 roku w wersji na komputer PC i urządzenia mobilne, a obecnie jest otwarta do rejestracji wstępnej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.playruneterra.com