Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2019, 16:35

Ruszyła otwarta beta GOG Galaxy 2.0

Dziś, po prawie pół roku zamkniętych beta-testów, GOG Galaxy 2.0 zostało oficjalnie udostępnione dla wszystkich. Każdy zainteresowany może teraz pobrać i przetestować najnowszą odsłonę klienta firmy CD Projekt.

Od dziś każdy może przetestować GOG Galaxy 2.0. - Ruszyła otwarta beta GOG Galaxy 2.0 - wiadomość - 2019-12-09
Od dziś każdy może przetestować GOG Galaxy 2.0.

W czerwcu tego roku ruszyła zamknięta beta GOG Galaxy 2.0. Przez ostatnie sześć miesięcy testować go mogły tylko zaproszone osoby, jednak dziś uległo to zmianie. Od teraz każdy może zapoznać się z nowościami, jakie oferuje ulepszona wersja klienta firmy CD Projekt – wystarczy pobrać ją z tej strony. Dodatkowo z tej okazji oblikowany został zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Przez pół roku zamkniętych testów GOG Galaxy 2.0 doczekał się wielu aktualizacji, które przybliżyły go do tego, co deweloperzy obiecywali w oryginalnych zapowiedziach aplikacji. Dzięki temu mamy więc narzędzie, dzięki któremu można stworzyć jedną, ogromną bibliotekę gier złożoną z produkcji uruchamianych za pośrednictwem różnych klientów (na ten moment obsługiwanych jest ich 20). Umożliwia ono także łatwiejszy kontakt ze znajomymi posiadającymi konta na różnych platformach oraz import osiągnięć i czasu spędzonego w danej grze.

GOG Galaxy 2.0 stało się więc platformą, która może ułatwić nam życie w dobie stale rosnącej liczby launcherów.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej