Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2013, 12:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Ruszamy na gamescom – fotorelacja z wyjazdu laureatów

Fotorelacja z wyprawy laureatów konkursu „Ruszamy na gamescom” zorganizowanego wspólnie przez GRYOnline.pl i firmę NVIDIA.

Dziesiątki tysięcy ludzi przybyły w zeszłym tygodniu do Kolonii na gamescom, aby wspólnie doświadczyć tego, co twórcy gier przygotowali dla nas na kolejne długie miesiące. Byli wśród nich przedstawiciele różnych segmentów branży - dziennikarze, wydawcy, konsumenci. W tej mieszaninie zawodów i narodowości znaleźli się również laureaci konkursu organizowanego przez NVIDIA i GRYOnline.pl. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją, a także galerią zdjęć z ich wyprawy na tegoroczną edycję największych w Europie targów gier.

Ruszamy na gamescom – fotorelacja z wyjazdu laureatów - ilustracja #1

Laureaci zjawili się w Kolonii jeszcze we wtorek, dzień przed rozpoczęciem targów. Po zakwaterowaniu się w hotelu odbyli krótką wycieczkę po mieście, której zwieńczeniem była kolacja w bardzo niemieckim stylu - kiełbasa z musztardą i piwo nigdzie indziej nie smakują tak dobrze. Jak się później okazało, posiłek ten był doskonałą zaprawą przed masą atrakcji, jakie niosły ze sobą kolejne dni targów.

Ruszamy na gamescom – fotorelacja z wyjazdu laureatów - ilustracja #2

Dzień prasowy był idealną okazją do wypróbowania wszystkich gier, na które czekali. Mniejsza ilość zwiedzających spowodowała, że kolejki do stanowisk z grami były stosunkowo krótkie. Laureaci testowali kolejne nowe gry, robili sobie zdjęcia z hostessami, cosplayerami, a także zbierali przeróżne gadżety, koszulki i inne materiały promocyjne rozdawane przez obsługę stoisk.

Ruszamy na gamescom – fotorelacja z wyjazdu laureatów - ilustracja #3

Drugiego dnia targów zwycięzcy konkursu zostali zaproszeni na stoisko NVIDII, na którym mogli zagrać w nadchodzącą część serii Assassin’s Creed, a także w Blacklist, najnowszą odsłonę cyklu Splinter Cell.

Ruszamy na gamescom – fotorelacja z wyjazdu laureatów - ilustracja #4

Po całym dniu spędzonym w wypełnionych po brzegi halach targowych, NVIDIA zaprosiła zmęczonych laureatów na nietypową kolację. Restauracja, w której się znaleźli oferowała bowiem bardzo egzotyczne posiłki - w menu znajdowały się takie potrawy, jak mięso zebry czy wielbłąda. Klimat tego miejsca był niepowtarzalny, a smak dań za każdym razem niósł ze sobą nutkę zaskoczenia.

Ruszamy na gamescom – fotorelacja z wyjazdu laureatów - ilustracja #5

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy i trzeci dzień targów minął w mgnieniu oka. W piątek popołudniu laureaci razem z redakcją GRYOnline.pl udali się na lotnisko, skąd odlecieli do domu. Co prawda spędzili w Kolonii zaledwie cztery dni, ale z żalem opuszczali to piękne miasto. Cała czwórka obiecała sobie, że za rok ponownie przyjadą na gamescom.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.