Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 czerwca 2020, 17:30

#ROG4Creators - ogłaszamy dwa kolejne konkursy!

Zapraszamy grafików oraz pisarzy do konkursów Paint It ROG oraz Write It ROG. Do wygrania gadżety ROG, koszulki oraz kurs Complex One z Wojciechem Magierskim!

#ROG4Creators - ogłaszamy dwa kolejne konkursy! - ilustracja #1

Akcja #ROG4Creators rozkręca się jeszcze bardziej. Razem z ASUS Republic of Gamers oraz Wojciechem Magierskim z M4G Seminars, zapraszamy Was dzisiaj do wzięcia udziału w dwóch nowych konkursach:

- Paint It ROG Challenge czyli konkursie graficznym nie tylko dla fascynatów grafiki komputerowej, ale też tradycyjnych środków artystycznych.

- Write It ROG Challenge czyli konkursie pisarskim na dokończenie historii przygotowanej wcześniej przez naszych redaktorów.

Niezmiennie zapraszamy Was na stronę rog4creators.gry-online.pl, gdzie dowiecie się więcej o akcji #ROG4Creators oraz poszczególnych konkursach.

Szczegółowe zasady Paint It ROG Challenge

Zadanie konkursu Paint It ROG Challenge jest następujące:

Pokoloruj dowolną techniką postać robota przygotowaną przez Wojciecha Magierskiego z M4G Seminars.

Przygotowaliśmy dla Was odpowiednie pliki na stronie konkursowej. Pamiętajcie, że nie ograniczamy Waszych artystycznych technik – możecie zarówno pokolorować go digitalowo używając programów graficznych, jak i tradycyjnych kredek, farb czy też pasteli.

Zgłoszenie należy wysyłać w wiadomości mailowej o tytule „ROG4Creators - konkurs graficzny” na adres [email protected] Praca powinna być zapisana w formacie .jpg lub .png o wielkości nieprzekraczającej 25 MB i dodatkowo podpisana Twoim nickiem z GRY-Online.

Nagrodami w konkursie są między innymi: kurs M4G Seminars „Complex One”, nagrody pieniężne na nadchodzące jesienne premiery growe, koszulki z grafiką Wojciecha Magierskiego oraz unikalne gadżety ROG.

Szczegółowe zasady Write It ROG Challenge

Zadanie konkursu Write It ROG Challenge jest następujące:

Wybierz jedno z pięciu opowiadań stworzonych przez redakcję GRY-Online i napisz jego kontynuację.

Początki opowiadania napisali dla Was: Adam Zechenter, Hubert Sosnowski, Julia Dragović, Maciej Pawlikowski oraz Marcin Strzyżewski - znani Wam z wielu tekstów publicystycznych oraz newsów na naszym portalu. Każde z nich opowiedziało historię robota na swój wyjątkowy sposób, więc zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opowiadaniami.

Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej o tytule „ROG4Creators - konkurs tekstowy” na adres [email protected] Praca natomiast musi zawierać się w maksymalnie 2000 znaków, nie wliczając spacji.

Nagrodami w konkursie są między innymi: nagrody pieniężne na najnowsze, jesienne tytuły, koszulki z grafiką Wojciecha Magierskiego oraz gadżety ROG.

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: rog4creators.gry-online.pl. Na Wasze prace w obu konkursach czekamy do 5 lipca. Trzymamy kciuki i powodzenia!