Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2021, 12:10

autor: Krystian "GRG" Rzepecki

Wyciekły screeny z Redfall, tytułu ekskluzywnego dla PC i Xbox Series X/S

Zobaczcie pierwsze nieoficjalne screeny z Redfall, które pokazują kilka dostępnych w grze broni, otoczenie oraz wygląd interfejsu.

Screeny przedstawiające elementy rozgrywki z Redfall, nadchodzącej produkcji Arkane Studios, zamieścił anonimowy użytkownik na platformie Imgur. Oryginalny post został już usunięty, ale wszystkie obrazki możecie zobaczyć tutaj. Widać na nich kilka typów broni wraz ze statystykami oraz ujęcia z różnych miejsc w grze.

Uboga w detale grafika (np. postaci) i obecne na kilku ujęciach elementy wykorzystywane przez deweloperów do testowania rozgrywki sugerują, że mamy do czynienia z wczesną wersją testową.

W poście z opublikowanymi screenami zamieszono także informację, że gra zaoferuje sześć grywalnych postaci o różnych umiejętnościach i ekwipunek o stopniowanej rzadkości, a sama rozgrywka ma przypominać stylem tę znaną z serii Borderlands.

Według zapowiedzi twórców, Redfall będzie pierwszoosobową strzelanką z otwartym światem. Gra ma pozwolić na samotną rozgrywkę lub kooperację z innymi graczami, a akcja toczyć się będzie na fikcyjnej wyspie w stanie Massachusetts, która stanie się celem inwazji wampirów. Będzie to tytuł ekskluzywny dla PC i konsol Xbox Series X/S, a w momencie debiutu zostanie udostępniony też w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Premiera planowana jest w połowie 2022 roku.