Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2013, 20:36

autor: Góral

Quantum Break – nowa gra twórców serii Max Payne zapowiedziana

Na zakończonej już konferencji firmy Microsoft zapowiedziano grę Quantum Break. Będzie to nowy projekt studia Remedy (twórcy serii Max Payne i Alan Wake), który ukaże się na konsoli Xbox One.

Na konferencji poświęconej konsoli Xbox One zapowiedziano nowy projekt studia Remedy Entertainment – Quantum Break. Zaprezentowano również trailer produkcji, jednak nie ujawniono praktycznie żadnych informacji na jej temat.

Na nagraniu wideo zaprezentowano dziewczynkę, która dysponuje jakimiś nadprzyrodzonymi mocami, bo dotykając swoją matkę dłonią, pokazuje jej mroczną wizję, w której statek uderza w most, a następnie w zniszczonym budynku dochodzi do strzelaniny. Obecnie nie wiemy nic więcej. Z pewnością jest to zaskoczenie, gdyż większość osób spodziewała się nowej odsłony gry Alan Wake, a tu się okazało, że zasłużony deweloper dostał zielone światło na zupełnie nową markę.

Remedy Entertainment to założone w 1995 roku studio z Finlandii. Firma najbardziej znana jest z serii Max Payne, a także Alan Wake. Ostatnia gra tego dewelopera, Alan Wake's American Nightmare, ukazała się w zeszłym roku na konsoli Xbox 360 i komputerach PC.

Ostatnia aktualizacja: 2013-05-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach