Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 września 2023, 13:16

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Prześliczny zestaw LEGO w kuszącej promocji. Domek rodzinny z samochodem elektrycznym!

Na fanów klocków w Media Expert czeka prawdziwa gratka. W ofercie elektromarketu znalazł się zestaw LEGO, który wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka. A wszystko to za naprawdę niewielkie pieniądze.

Źródło fot. LEGO
i

W dobie wszechogarniającej technologii zdecydowanie zbyt dużo czasu spędzamy ze wzrokiem wbitym w ekran komputera, telewizora czy też smartfona. Tyczy się to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Warto od czasu do czasu zrobić sobie przerwę i spędzić czas na innych, niekoniecznie mniej interesujących zajęciach.

Świetną alternatywą mogą okazać się zestawy LEGO, które potrafią zapewnić dużym i małym wiele godzin świetnej zabawy przy budowaniu. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas model. Na szczęście oferta LEGO jest tak ogromna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy jesteście fanami czterech kółek, czy może architektury.

Możecie też postawić na ofertę łączącą oba te zainteresowania. LEGO City Domek rodzinny i samochód elektryczny to zestaw, który bez wątpienia spełni Wasze oczekiwania. Zakupicie go teraz w Media Expert za jedyne 169,00 zł (cena z kodem: R1509-300923).

LEGO City Domek rodzinny i samochód elektryczny w Media Expert

LEGO City Domek rodzinny i samochód elektryczny

Prześliczny zestaw LEGO w kuszącej promocji. Domek rodzinny z samochodem elektrycznym! - ilustracja #1
Źródło: LEGO, grafika promocyjna.

Zestaw składa się aż z 462 elementów, z których zbudujemy nie tylko model elektrycznego samochodu, ale i domek wyposażony w kuchnię, jadalnię, łazienkę, dwie sypialnie i oranżerię. Ciekawy dodatek stanowią również panele słoneczne i przydomowa stacja ładowania wspomnianego pojazdu. Całość uzupełniają trzy minifigurki domowników, figurka psa i płyta drogowa, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City.

Dom ma 17 cm wysokości, 19 cm szerokości i 16 cm głębokości. Z kolei samochód ma 4 cm wysokości, 10 cm długości i 4 cm szerokości.

Zestaw daje nieograniczone wręcz możliwości zabawy i rozwoju wyobraźni, dzięki odgrywaniu różnego rodzaju scenek z życia codziennego.

Dzięki aplikacji LEGO Builder proces budowy całego zestawu jest niezwykle prosty i nie powinien sprawić trudności nawet tym mniejszym fanom klocków.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej