Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 listopada 2023, 18:32

Prześliczne obudowy komputerowe w kusząco niskich cenach. Duży wybór w Komputronik!

W Komputroniku możecie obecnie zaoszczędzić na obudowach. Jeśli więc przymierzacie się do złożenia własnego PC, to warto zapoznać się z ofertą.

Źródło fot. Krux
i

Planujecie złożyć sobie PC? Jeśli tak, to obecnie możecie zaoszczędzić na obudowach. W Komputroniku nabędziecie je bowiem w promocyjnych cenach. Warto więc zapoznać się z poniższymi ofertami i rozważyć zakup.

Obudowa Krux Cosmo za 119 zł

Na szczególną uwagę zasługuje obudowa Krux Cosmo. W promocji zapłacicie za nią jedynie 119 zł. Jest to historycznie niska cena za ten produkt.

Obudowa Krux Cosmo w Komputroniku

Krux Cosmo to kompaktowa obudowa do komputera, która wyróżnia się dość minimalistycznym wyglądem – ma ciemno-szary matowy front, w którym jedynym wyróżniającym się elementem jest wentylator z podświetleniem RGB. Boczna ściana natomiast wykonana została ze szkła hartowanego.

Front został zaprojektowany tak, by nie zabrakło na nim niczego ważnego. Znajdziecie tam więc przycisk do włączania, resetowania i sterowania efektem RGB. Nie zabrakło również złączy USB 3.0, USB 2.0 i audio.

Co natomiast zmieścicie w środku? Obudowa obsługuje płyty główne mATX i miniITX oraz pomieści chłodzenie powietrzne (160 mm) lub wodne (120 mm/240 mm), kartę graficzną do 345 mm, zasilacz ATX do 190 mm, a także cztery dyski 2,5 cala (ew. dwa 3,5 cala i dwa 2,5 cala).

Nie powinniście się również martwić o zanieczyszczenia. Obudowa ma bowiem trzy filtry przeciwkurzowe – na froncie, topie i pod zasilaczem.

Obudowy w Komputroniku – wybrane promocje

  1. Obudowa be quiet! Silent Base 802 – 779 zł
  2. Obudowa Chieftec GS-01B-OP – 239 zł
  3. Obudowa Krux Astro – 99 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej