Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 11 marca 2020, 19:10

Przepustka bitewna w World of Tanks na PC

Po raz pierwszy w historii gry nowa mechanika przyniesie czołgistom moc nagród.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Po raz pierwszy w historii World of Tanks prezentujemy „Przepustkę bitewną”. Jest to wydarzenie, które rozpocznie się 12 marca i potrwa aż do 10 czerwca. Każdy czołgista będzie dzięki niej mógł zdobyć mnóstwo atrakcyjnych, dodatkowych nagród za darmo, po prostu grając.

Aby skorzystać z przepustki bitewnej należy brać udział w bitwach losowych czołgami poziomu VI i wyższymi. Za każdą grę otrzymujemy od teraz (poza dotychczasowym doświadczeniem i kredytami) punkty postępu bazujące na rezultacie i miejscu zajętym w danej rozgrywce. Bez względu na to czy nasza drużyna zwyciężyła, zremisowała czy przegrała najlepszych 10 czołgistów z drużyny jest nagradzanych. Przepustka bitewna jest podzielona na 45 etapów głównych, a po ich ukończeniu czeka 100 elitarnych. Za ukończenie każdego z nich dostajemy zróżnicowane nagrody wliczając w to dni konta premium, kredyty, elementy modyfikujące czołgi oraz inne dobra w grze jak style, schematy, emblematy, książeczki szkoleniowe czy sprzęt, np. mechanizm dosyłający czy system naprowadzania. Po ukończeniu pierwszych 45 etapów gracz będzie mógł wybrać jeden ze specjalnych styli 3D (dla czołgów Super Conqueror lub Obiekt 277) oraz dowódcę z 3 umiejętnościami. Warto podkreślić, że przepustka bitewna i korzyści z niej płynące są darmowe i dostępne dla każdego gracza, który ma czołgi poziomu VI i wyżej.

Nowa przepustka bitewna zmieni sposób, w jaki gracze obcują z World of Tanks pozwalając zdobywać świetne nagrody po prostu grając,” podkreśla Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „To wydarzenie to pierwszy z wielu sezonów, także zacznijcie zdobywać punkty postępu.

Gracze, którzy chcą jeszcze więcej będą mogli kupić ulepszoną przepustkę, która zapewni jeszcze więcej nagród w fazie głównej i elitarnej.