Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 stycznia 2023, 14:26

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Promocyjny drop z elektroniką w RTV Euro AGD. Słuchawki, myszki i podkładki na wyciągnięcie ręki

Sieć sklepów RTV Euro AGD w dalszym ciągu zachęca do udziału w promocji „Let's play and relax”. Po głębszej analizie znaleźliśmy w ofercie kilka nowych okazji. Na szczególną uwagę zasługują myszy oraz słuchawki.

Źródło fot. Unsplash, ELLA DON
i

Przed kilkoma dniami nasza redakcyjna koleżanka pisała o akcji sklepu RTV Euro AGD zatytułowanej „Let’s play and relax”. Tymczasem, po głębszej analizie promocji, udało nam się wyhaczyć kilka dodatkowych ofert na sprzęty gamingowe – co najważniejsze, w atrakcyjnych cenach. Wśród nich znajdziemy gustowną podkładkę Corsair MM800 Polaris RGB oraz mysz Krux Galacta Pro.

”Let’s play and relax” w RTV Euro AGD

Mysz Krux Galacta Pro za 129,99 zł

Promocyjny drop z elektroniką w RTV Euro AGD. Słuchawki, myszki i podkładki na wyciągnięcie ręki - ilustracja #1
Krux Galacta Pro, materiały promocyjne

Dobra mysz to podstawa nie tylko w gamingu, ale i w codziennym korzystaniu z komputera. Dlatego wybierając ten sprzęt, należy kierować się przede wszystkim wszechstronnością produktu. Tę zapewnia Krux Galacta Pro dostępna w RTV Euro AGD w promocyjnej cenie. Wystarczy tylko, że wpiszemy odpowiedni kod (w tym przypadku LETSRELAX) i możemy cieszyć się znacznie korzystniejszą kwotą. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że najniższy koszt z ostatnich 30 dni uwzględnia wcześniejsze promocje.

Istotną zaletą myszy Krux Galacta Pro jest jej bezprzewodowe działanie. Na uwagę zasługuje również fakt, że to niewielkie urządzenie wyposażone zostało w 9 przycisków. Z kolei na straży precyzji działania stoi czujnik optyczny o maksymalnej rozdzielczości 16000 dpi.

Mysz Krux Galacta Pro w RTV Euro AGD

Pozostałe oferty „Let’s play and relax” w RTV Euro AGD

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej