Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 20 maja 2017, 00:41

Promocje mobilne na weekend 20-21 maja (_PRISM, Little Inferno, Danmaku Unlimited 2)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak _PRISM, Little Inferno, Danmaku Unlimited 2, TA: Little Red Riding Hood oraz seria Enigmatis.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

_PRISM za 50 groszy – ten weekend może Wam upłynąć pod znakiem łamigłówek okraszonych piękną szatą graficzną i nastrojową muzyką. - Promocje mobilne na weekend 20-21 maja (_PRISM, Little Inferno, Danmaku Unlimited 2) - wiadomość - 2017-05-20
_PRISM za 50 groszy – ten weekend może Wam upłynąć pod znakiem łamigłówek okraszonych piękną szatą graficzną i nastrojową muzyką.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

_PRISM

Za gwiazdę aktualnego przeglądu promocji uchodzi _PRISM, czyli abstrakcyjna gra logiczna, wyróżniająca się minimalistyczną, ale jednocześnie urzekającą oprawą audiowizualną. Dotychczas za największy feler produkcji uchodziła jej wysoka cena i krótki czas zabawy – tytuł można ukończyć w godzinę, co przy 15 złotych, jakie trzeba na nią wydać, zakrawało na żart. Przy cenie rzędu 50 groszy nie powinniśmy jednak narzekać.

 1. Android: 50 groszy

Little Inferno

Za kilka złotych kupicie obecnie Little Inferno – jedną z bardziej oryginalnych gier logicznych na systemy mobilne. Dzieło Kyle’a Gablera (twórcy World of Goo) oraz Allana Blomquista i Kyle’a Graya ze studia Tomorrow Corporation wydaje się być ucieleśnieniem marzeń domorosłych piromanów. Przyczyn tego należy upatrywać w mechanice zabawy – w Little Inferno rozgrywka sprowadza się bowiem do puszczania z dymem różnych rzeczy, w tym zabawek zamawianych z katalogu wysyłkowego. Brzmi dziwnie, ale gra się zaskakująco dobrze.

 1. Android: ok. 4,50 zł
 2. iOS: ok. 5 zł

Danmaku Unlimited 2

Osobom preferującym akcję polecamy Danmaku Unlimited 2 – wertykalną strzelaninę typu shmup, opracowaną przez jednoosobowe studio Doragon Entertainment. Tytuł jest niezwykle intensywny i choć pięć poziomów składających się na kampanię można, a wręcz należy ukończyć w jedno krótkie posiedzenie, rozgrywka jest na tyle intensywna, że w ogóle to nie przeszkadza. Danmaku Unlimited 2 może się też pochwalić dokładnym sterowaniem oraz wysokiej jakości oprawą graficzną w wysokiej rozdzielczości i z animacją w 60 klatkach na sekundę. Gra oferuje cztery poziomy trudności, więc każdy dostosuje rozgrywkę pod kątem własnych umiejętności.

 1. Android: ok. 5 zł
 2. iOS: ok. 5 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play i App Store – m.in. TA: Little Red Riding Hood, Eggggg – The Platform Puker, Tank of Tanks

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji znajdujących się w ofercie platform Google Play i App Store doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zalicza się do nich m.in. logiczna platformówka TA: Little Red Riding Hood, zręcznościowe Eggggg – The Platform Puker oraz strzelanka multiplayer Tank of Tanks. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. 13 Days of Life – Android: za darmo
 2. Eggggg – The Platform Puker – iOS: za darmo
 3. Mole Hammers – iOS: za darmo
 4. Soccer Physics – iOS: za darmo
 5. StoneBack PRO – Android: za darmo
 6. TA: Little Red Riding Hood – Android: ok. 3,50 zł
 7. Tank of Tanks – iOS: za darmo
 8. Węzły 3D – Android: za darmo / iOS: za darmo

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – seria Enigmatis i Drop Hunt

Prezentujemy wybór promocji na smartfonach z systemem Windows Phone/10 Mobile. W tym tygodniu Waszej uwadze polecamy grę logiczną Drop Hunt oraz dwie odsłony przygodowej serii Enigmatis od studia Artifex Mundi. Oferta prezentuje się następująco:

 1. Drop Hunt – 8,50 zł
 2. Enigmatis: Duchy Maple Creek – 8,50 zł
 3. Enigmatis 2: Mgły Ravenwood – 13 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne