Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2023, 17:52

43 znakomite gry w PS Store za mniej niż 36,99 zł; nowa promocja

W PS Store rozpoczęły się dwie promocje, w ramach których obniżono ceny ponad 1000 gier. Wiele znakomitych tytułów z PS4 i PS5 można kupić za mniej niż 36,99 zł. Wybraliśmy 43 z nich.

Źródło fot. Capcom.
i

Wczoraj w PS Store rozpoczęły się dwie promocje na gry – „Świetne okazje” i „Wybór krytyków”. W ich ramach przeceniono ponad 1000 tytułów, niektóre nawet o 90% ceny bazowej i więcej. Dzięki temu wiele pozycji można nabyć za relatywnie niewielkie pieniądze.

Poniżej znajdziecie listę wybranych produkcji, które kosztują mniej niż 36,99 zł. W większości są to gry wydane na PS4 i wstecznie kompatybilne z PS5. W niektórych przypadkach nabywamy jednak jednocześnie wersje na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Wszystkie przecenione produkcje możecie przejrzeć, klikając w poniższe przyciski. Oferta obowiązuje do 16 lutego 2023 roku do godziny 00:59 czasu polskiego.

Promocja „Świetne okazje” w PS Store

Promocja „Wybór krytyków” w PS Store

PS Store – wybrane gry za mniej niż 36,99 zł

Karty podarunkowe PS Plus kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej