Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 grudnia 2016, 12:00

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Promocja na Abonamenty i konkurs Mirror's Edge Catalyst oraz Battlefield 1

W okresie przedświątecznym przygotowaliśmy promocję na Abonamenty Premium. Dzięki współpracy z polskim oddziałem Electronic Arts mamy dla Was również konkurs związany z Mirror's Edge Catalyst oraz Battlefieldem 1.

Promocja na Abonamenty i konkurs Mirror's Edge Catalyst oraz Battlefield 1 - ilustracja #1

Dziś mikołajki, więc postanowiliśmy przygotować dla Was przedświąteczną promocję na Abonamenty Premium, a także konkurs, który powinien przypaść do gustu fanom produkcji ze stajni Electronic Arts. Jeśli polubiliście przygody Faith lub chcielibyście wziąć udział w bitwach pierwszej wojny światowej, koniecznie czytajcie dalej.

-30% na roczne Abonamenty Premium, przedłużenia oraz opcję VIP

Aby móc wziąć udział w naszym mikołajkowym konkursie, należy posiadać aktywny Abonament Premium (opcja VIP nie jest wymagana). Dzięki niemu uzyskacie również dostęp do wszystkich poradników na www oraz w formatach PDF i ePub, otwartą bazę materiałów archiwalnych, możliwość wyłączenia reklam bez użycia AdBlocka, a także dostęp do specjalnych rozdawnictw kluczy do gier.

Dzięki trwającej do 23 grudnia 2016 r. promocji, roczny Abonament Premium kosztuje 62,90 zł zamiast 89,80 zł (zaledwie 17 groszy dziennie)! Obniżyliśmy także cenę przedłużeń rocznych abonamentów – można je nabyć już za 55,90 zł. O 30% obniżyliśmy także cenę opcji VIP – jej promocyjna cena to 34,90 zł.

Konkursy mikołajkowe z EA

Dzięki współpracy z polskim oddziałem Electronic Arts mamy dla Was gadżety z edycji kolekcjonerskiej Mirror’s Edge Catalyst, oraz grę Battlefield 1 na PS4. Do wzięcia udziału w konkursach wymagane jest posiadanie Abonamentu Premium aktywnego w momencie ich zakończenia.

Każdy z Was ma szansę na zdobycie obu nagród, choć zgłoszenia należy wysłać w osobnych mailach. Wykażcie się kreatywnością, a najlepsze prace zostaną nagrodzone. Pamiętajcie, by dokładnie przeczytać regulamin, ponieważ każda niezgodność z wymaganiami powoduje automatyczną dyskwalifikację z konkursu.

Konkurs Mirror’s Edge Catalyst

Pierwszą z nagród jest edycja kolekcjonerska Mirror’s Edge Catalyst, której zawartość możecie zobaczyć na obrazku poniżej (zestaw nie zawiera gry). Aby otrzymać nagrodę, należy wysłać maila z tematem Konkurs Catalyst na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach ze spacjami opiszecie jedno zadanie, którego musiałaby się podjąć Faith, gdyby gra Mirror’s Edge umiejscowiona była w Polsce.

Promocja na Abonamenty i konkurs Mirror's Edge Catalyst oraz Battlefield 1 - ilustracja #2

Konkurs Battlefield 1

A dla tych z Was, którzy preferują klimaty pierwszej wojny światowej, mamy kopię Battlefield 1 na PS4. Aby otrzymać grę, należy wysłać maila z tematem Konkurs Battlefield na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach ze spacjami opiszecie pomysł na własną opowieść wojenną, czyli krótką kampanię dla jednego gracza.

Promocja na Abonamenty i konkurs Mirror's Edge Catalyst oraz Battlefield 1 - ilustracja #3

 

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu tj. 23 grudnia 2016;

2.Warunkiem ubiegania się o nagrody jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres [email protected] z tematem Konkurs Catalyst dla edycji kolekcjonerskiej Mirror’s Edge Catalyst lub Konkurs Battlefield dla gry Battlefield 1 na PS4 w terminie do 23 grudnia 2016. W mailu proszę podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium.

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie na każdy z konkursów.

4. Jedna osoba może wziąć udział w obu konkursach, ale zgłoszenia muszą znaleźć się w osobnych mailach.

5. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia -> Zgody (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie dla mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)”;

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia -> Zmień swoje dane;

6. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w środę 28 grudnia 2016 r. Wysyłka nagród odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.