Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 sierpnia 2021, 11:27

autor: Maycuzai

Premiera Venoma 2 ponownie opóźniona (plotka)

Sony Pictures podjęło kolejną decyzję o przeniesieniu premiery filmu Venom 2: Carnage. Na starcie symbiontów poczekamy aż do stycznia przyszłego roku.

Minęły ledwo dwa tygodnie odkąd pisaliśmy o ostatniej, trzytygodniowej obsuwie premiery Venom 2: Carnage, a już pojawiły się przecieki mówiące, że filmu w ogóle nie będzie nam dane zobaczyć w tym roku. Przypuszczenia te dodatkowo potwierdza nieobecność blockbustera na wczorajszym CinemaConie. Serwis Vulture rzucił nieco światła na nową datę premiery, którą rzekomo ma być 21 stycznia 2022 roku.

Pierwotnie w tym właśnie dniu do kin miała zawitać inna superbohaterska produkcja Sony Pictures – Morbius z Jaredem Leto w roli głównej. Bardzo prawdopodobne jest zatem, że również i ten film zostanie odłożony na późniejszy termin.

Powodem takiej decyzji może być niezadowalający wynik finansowy nowego Legionu Samobójców – utrzymanego w podobnej konwencji – a także strach przed wariantem Delta COVID-19. Dodatkowo wytwórnia zdaje sobie sprawę z istnienia syndromu sequelów zarabiających mniej niż oryginał i dokłada wszelkich starań, by w tym przypadku uniknąć podobnej sytuacji.

Za reżyserię filmu Venom 2: Carnage odpowiada Andy Serkis, a w filmie obok Toma Hardy’ego zobaczymy również Woody’ego Harrelsona i Naomie Harris. Pomimo obsuwy fani kina superbohaterskiego nie powinni mieć jednak powodów do zmartwień, gdyż już 16 grudnia do kin trafi Spider-Man: No Way Home – łapcie trailer.

Sony Pictures – oficjalna strona