Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 5 grudnia 2014, 19:01

Premiera pudełkowej edycji gry Il-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad w polskiej wersji językowej

Il-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad jest kontynuacją kultowej serii Sturmovik, która od ponad 10 lat wyznacza standardy w gatunku symulatorów bojowych.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera pudełkowej edycji gry Il-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad w polskiej wersji językowej - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest pudełkowa edycja gry Il-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Gra przeznaczona jest na komputery PC z Windows. Za polską lokalizację odpowiada firma QLOC S.A. Przypominamy, że dostępna jest także wersja cyfrowa, również w polskiej wersji językowej.

Il-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad jest kontynuacją kultowej serii Sturmovik, która od ponad 10 lat wyznacza standardy w gatunku symulatorów bojowych. Gry z cyklu IL-2 zyskały uznanie graczy na całym świecie. Nowa część serii oferuje wirtualnym pilotom i graczom jeszcze dokładniejsze odwzorowanie powietrznych potyczek z II wojny światowej, wraz z jeszcze wyższym poziomem fizyki, systemem zniszczeń oraz aerodynamiką. Bitwa o Stalingrad zawiera mnóstwo słynnych samolotów, które zostały odtworzone na podstawie szczegółowych planów i schematów. Maszyny będą latać nad najważniejszą bitwą na froncie wschodnim, która w ambitny sposób została odtworzona w najdrobniejszych szczegółach.

Wersja pudełkowa zawiera osiem samolotów: LaGG-3 (seria 29), Bf 109 F-4, Yak-1 (seria 69), Bf 109 G-2, IL-2 AM-38 (model z 1942 roku), Ju 87 D-3, He 111 H-6, Pe-2 (seria 87). Wersja cyfrowa jest dodatkowo dostępna w wersji Deluxe. Edycja Deluxe oferuje pełną zawartość edycji pudełkowej oraz zapewnia dostęp do dwóch dodatkowych samolotów: La-5 i Fw 190 A-3, których nie można zdobyć w grze.

Cechy gry:

  1. Niespotykany dotąd poziom fizyki, modelu zniszczeń i aerodynamiki, jaki został kiedykolwiek zaprezentowany w wirtualnych samolotach
  2. Realistyczny i złożony system SI
  3. Największa (358 x 230 km) i najbardziej szczegółowa rekonstrukcja bitwy o Stalingrad, jaka została zaprezentowana w symulatorach lotu, na którą składają się unikatowe konstrukcje, budynki i ukształtowanie terenu
  4. Dziesięć legendarnych samolotów, które zostały odtworzone na podstawie szczegółowych planów i schematów z Centralnego Archiwum Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej
  5. Kampania dla pojedynczego gracza to wierna historycznym realiom rekonstrukcja wszystkich działań wojennych, które zostały przeprowadzone w trakcie bitwy o Stalingrad
  6. Szybkie potyczki i wielkie bitwy w trybie dla jednego gracza i trybie wieloosobowym na serwerach dedykowanych. Obszerny system osiągnięć w grze pozwoli graczom odblokować historyczne modyfikacje i ulepszenia wraz z postępami w kampanii. Nie ma tu miejsca na pay-to-win, liczą się tylko umiejętności i odwaga!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.