Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 28 marca 2014, 15:35

Premiera MXGP - oficjalnej gry Mistrzostw Świata FIM Motocross

Kurz, emocje, realizm, autentyczność, niesamowite skoki oraz walka o pierwszą pozycję to kluczowe elementy nowej gry, opartej na najbardziej wymagających i przepełnionych adrenaliną zawodach wszech czasów. W tytule wprowadzono wiele nowych elementów rozgrywki, które zainspirują nie tylko miłośników motocrossu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CDP.pl oraz Milestone, jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców i dystrybutorów gier wyścigowych, z dumą ogłaszają, że od dziś, dostępny jest już w sklepach tytuł MXGP: The Official Motocross Videogame – nowa, ekscytująca gra, stworzona na licencji zawodów Mistrzostw Świata FIM Motocross.

„Tworząc MXGP: The Official Motocross Videogame wykorzystaliśmy najwyższej klasy analizy i udoskonalenia. Chcieliśmy zerwać z przeszłością i poświęcić swoją uwagę dochowaniu wierności realiom MXGP, oddając do użytku graczy możliwie najbardziej realistyczne tory” – oznajmił Alessandro Castrucci, główny projektant gry studia Milestone. „Dzięki wsparciu i sugestiom naszych fanów oraz zawodowych kierowców przeszliśmy długą drogę, aby stworzyć grę dostarczającą najbardziej ekscytujących i realistycznych wrażeń” – podsumował Castrucci.

Kurz, emocje, realizm, autentyczność, niesamowite skoki oraz walka o pierwszą pozycję to kluczowe elementy nowej gry, opartej na najbardziej wymagających i przepełnionych adrenaliną zawodach wszech czasów. W tytule wprowadzono wiele nowych elementów rozgrywki, które zainspirują nie tylko miłośników motocrossu. Dzięki temu zrodzą się nowe pokolenia kierowców/graczy, ukształtowanych przez najnowsze dzieło studia Milestone. Cel? Wygrać MXGP World Championship, wyścig po wyścigu.

W MXGP znajdziecie wszystkich kierowców, zespoły, motocykle oraz zasady oficjalnego kalendarza MXGP 2013, włącznie ze zmienionym trybem kariery dla tych, którzy żyją motocrossem.

Data oficjalnej premiery w Polsce: 28 marca 2014

Platformy: PS3, XBOX 360

Gra dostępna w oryginalnej wersji językowej.