Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 20 października 2014, 18:51

Premiera MXGP na PS4

MXGP zawiera wszystkich zawodników, wszystkie zespoły, wszystkie motocykle i zasady z oficjalnego kalendarza MXGP 2013, w tym ulepszony tryb kariery, który pozwala odtworzyć wrażenia towarzyszące prawdziwemu motocrossowi.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CDP.pl oraz Milestone, jeden z najsłynniejszych twórców i wydawców gier wyścigowych na konsole oraz komputery z systemem Windows® PC, z dumą ogłaszają, że w sklepach dostępna jest już gra MXGP: The Official Motocross Videogame w wersji na PS4™.

W wersji na PS4™ pojawiło się wiele nowości i ulepszeń:

  1. 18 torów, w tym 4 nowe: Włochy – Arco di Trento, Bułgaria – Sevlievo, Czechy – Loket, Holandia – Lierop
  2. Czerwona tablica rejestracyjna: Tak jak w prawdziwych wyścigach kierowca z największą liczbą punktów mistrzostw otrzymuje własną tabliczkę z numerem na czerwonym tle.
  3. Tylko na PS4: zmiana światła na kontrolerze zależy od obrotów silnika na minutę.
  4. Zmiany w terenie zależne od grafiki obliczanej w czasie rzeczywistym
  5. Bardziej realistyczne modele motocykli Czterokrotnie większe tekstury niż w wersji na PS3™.
  6. Poprawione modele w wersji 3D
  7. Nowy system oświetlenia (na silniku Yebis 2.)
  8. Ulepszony dźwięk wzbogacony o trójwymiarowe pozycjonowanie
  9. 22 zawodników na tym samym torze jednocześnie

Rozrywka oparta na najbardziej emocjonujących zawodach na świecie. Kurz, realizm, zdumiewające skoki i zacięta walka o pierwsze miejsce – to kluczowe cechy nowej gry, która zainteresuje nie tylko miłośników sportów motocrossowych. Nowe arcydzieło Milestone sprawi, że sport ten pokochają nowe pokolenia zawodników/graczy. Po co? Żeby wygrać mistrzostwa MXGP, przodując w kolejnych wyścigach.

MXGP zawiera wszystkich zawodników, wszystkie zespoły, wszystkie motocykle i zasady z oficjalnego kalendarza MXGP 2013, w tym ulepszony tryb kariery, który pozwala odtworzyć wrażenia towarzyszące prawdziwemu motocrossowi.

Zachęcamy także do obejrzenia „Dziennika dewelopera” poświęconego MXGP – The Official Motocross Videogame – oficjalnej grze mistrzostw motocrossu. Zespół ekspertów od nagrywania dźwięku z Milestone spotkał się z Antonio Cairolim. Mistrz świata został wyposażony w kurtkę z 3 mikrofonami High Fidelity oraz Kamerę GoPro. Po zakończeniu przygotowań ekipa rozpoczęła rejestrację odgłosów środowiska oraz KTM Cairoliego. Udało się osiągnąć niepotykaną dotąd jakość dźwięku w High Definition. Dowodem tego są próbki zaprezentowane w filmie „making of”, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych graczy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

MXGP: The Official Motocross Videogame

MXGP: The Official Motocross Videogame