Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2020, 18:00

autor: Karol Laska

Premiera Hitman 3 ekskluzywnie w EGS. Sklep rozda pierwszą część za darmo

W Hitmana 3 na PC zagramy przez 12 miesięcy tylko w Epic Games Store. Sklep udostępni także pierwszą część gry za darmo w ramach tygodniowej promocji.

Premiera Hitman 3 ekskluzywnie w EGS. Sklep rozda pierwszą część za darmo - ilustracja #1
Epic zagarnia kolejną markę dla siebie.

IO Interactive, czyli studio odpowiedzialne za serię Hitman, oficjalnie ogłosiło, że jego nadchodząca gra będzie czasowym tytułem ekskluzywnym (przez 12 miesięcy) w Epic Games Store (mowa oczywiście o wersji produktu na PC). Jest to podyktowane głównie polityką firmy Tima Sweeneya, która miała zapewnić deweloperom pełną niezależność wydawniczą. W związku ze współpracą tych dwóch podmiotów zapowiedziano także specjalny promocyjny tydzień. Od 27 sierpnia do 3 września będziemy mogli odebrać Hitmana z 2016 roku za darmo.

Powyższe informacje zostały ujawnione wraz z nową lokacją do trzeciej części gry, czyli angielskim Dartmoor, inspirowanym kryminałami Edgara Allana Poego oraz Arthura Conana Doyle’a (twórcy dobrze wszystkim znanego Sherlocka Holmesa). Najróżniejsze zakamarki mapy poznacie w udostępnionym przez IO Interactive materiale wideo, który zamieściliśmy powyżej. Hitman 3 zadebiutuje w styczniu następnego roku nie tylko na PC, ale i na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X.