Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2020, 18:00

autor: Karol Laska

Premiera Hitman 3 ekskluzywnie w EGS. Sklep rozda pierwszą część za darmo

W Hitmana 3 na PC zagramy przez 12 miesięcy tylko w Epic Games Store. Sklep udostępni także pierwszą część gry za darmo w ramach tygodniowej promocji.

Premiera Hitman 3 ekskluzywnie w EGS. Sklep rozda pierwszą część za darmo - ilustracja #1
Epic zagarnia kolejną markę dla siebie.

IO Interactive, czyli studio odpowiedzialne za serię Hitman, oficjalnie ogłosiło, że jego nadchodząca gra będzie czasowym tytułem ekskluzywnym (przez 12 miesięcy) w Epic Games Store (mowa oczywiście o wersji produktu na PC). Jest to podyktowane głównie polityką firmy Tima Sweeneya, która miała zapewnić deweloperom pełną niezależność wydawniczą. W związku ze współpracą tych dwóch podmiotów zapowiedziano także specjalny promocyjny tydzień. Od 27 sierpnia do 3 września będziemy mogli odebrać Hitmana z 2016 roku za darmo.

Powyższe informacje zostały ujawnione wraz z nową lokacją do trzeciej części gry, czyli angielskim Dartmoor, inspirowanym kryminałami Edgara Allana Poego oraz Arthura Conana Doyle’a (twórcy dobrze wszystkim znanego Sherlocka Holmesa). Najróżniejsze zakamarki mapy poznacie w udostępnionym przez IO Interactive materiale wideo, który zamieściliśmy powyżej. Hitman 3 zadebiutuje w styczniu następnego roku nie tylko na PC, ale i na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej