Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2015, 18:45

autor: Pirlond

Premiera GTA V na PC już jutro. Zainstaluj nowe sterowniki Nvidii

Do premiery komputerowej wersji Grand Theft Auto V pozostały dosłownie godziny. Nim jednak posiadacze blaszaków trafią do Los Santos, powinni zainstalować nowe sterowniki od Nvidii, a także sprawdzić, kiedy dokładnie będą mogli aktywować grę. Mogą też obejrzeć materiał prezentujący w działaniu edytor filmików, który znajdzie się w pecetowym wydaniu tytułu.

GTA V nadjedzie na PC w ciągu kilku godzin. - Premiera GTA V na PC już jutro. Zainstaluj nowe sterowniki Nvidii - wiadomość - 2015-04-13
GTA V nadjedzie na PC w ciągu kilku godzin.

Grand Theft Auto V to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji wśród posiadaczy komputerów osobistych. Ci nareszcie się doczekają – kolejna odsłona popularnego gangsterskiego cyklu już jutro wyląduje na ich dyskach twardych. Serwery pozwalające aktywować grę traktującą o przygodach Michaela, Trevora i Franklina zostaną włączone jednak dziś w nocy – przedstawiciele Rockstara za pośrednictwem oficjalnego profilu pomocy technicznej studia poinformowali, że będą one działały od północy czasu brytyjskiego. To oznacza, że w Polsce zwiedzać Los Santos na pecetach będzie można od godziny 1:00 w nocy. Do tego momentu osoby, które w legalny sposób wcześniej zdobyły swój egzemplarz „piątki”, nie będą mogły w nią zagrać.

Nowe sterowniki kart graficznych GeForce

Pozostały czas warto przeznaczyć na przygotowanie swojej maszyny na Grand Theft Auto V. Z rady tej powinni skorzystać szczególnie posiadacze kart graficznych GeForce – firma Nvidia opublikowała bowiem nowe wersje sterowników, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o najnowszej produkcji Rockstara. Ich instalacja pozwoli w prosty sposób aktywować najbardziej optymalne ustawienia gry zapewniające komfortową rogrywkę.

  1. Najnowsze sterowniki kart GeForce przygotowane pod GTA V

Edytor filmików

Odpowiedzialni za powstanie Grand Theft Auto V deweloperzy z Rockstara opublikowali także materiał wideo prezentujący edytor filmów, który znajdzie się w komputerowej wersji gry. W porównaniu do analogicznego narzędzia dostępnego na konsolach, program zostanie wyposażony w kilka dodatkowych opcji. Umożliwią one nie tylko uwiecznianie swoich najbardziej śmiałych wyczynów dokonywanych na terenie Los Santos i dzielenie się nimi ze znajomymi, ale także kręcenie wyreżyserowanych filmów. Sprawdźcie zresztą sami, jak to będzie wyglądało na nagraniu dostępnym powyżej

Grand Theft Auto V jest najnowszą odsłoną gangsterskiego cyklu stworzonego przez studio Rockstar. Akcja gry osadzona jest na terenie Los Santos i jego obrzeżach. Po raz pierwszy w historii serii, gracze mogą wcielić się nie w jednego, a w trójkę bohaterów, pomiędzy którymi można w pewnych momentach swobodnie się przełączać. Posiadacze komputerów swoją wersję dostaną jako ostatni, po właścicielach konsol X360, PS3, XONE i PS4.