Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 1 lutego 2019, 14:28

Premiera cyberpunkowego RTS Re-Legion na komputery osobiste

Zostań przywódcą kultu w dystopijnej przyszłości i nawracaj obywateli w izometrycznej bitwie o dominację – dostępnej na premierę 10% taniej!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

„Ich wiara jest słaba, tak jak ich dusze.” – Prorok Elion. 1C Entertainment, światowy wydawca gier na PC i konsole, ma przyjemność ogłosić dziś premierę cyberpunkowej gry strategicznej, Re-Legion, na komputery osobiste via Steam i GOG za 19.99 dolarów (17.99 euro). By uczcić przybycie proroka Eliona, 1C oferuje graczom 10% zniżki przez pierwsze 2 tygodnie od premiery (17.99$ / 16.19€).

Re-Legion to izometryczny RTS, w którym gracze wcielają się w role proroka w opresywnym technokratycznym społeczeństwie. W roli proroka Eliona, silnego przywódcy, który obiecuje uwolnić świat od nędzy, gracze mogą zdefiniować swój system wiary i nawracać obywateli, zamieniając ich w kultystów. Wraz ze zwiększoną władzą Eliona, zamienia on niewierzących w „Wiernych”— zobacz jedyny w swoim rodzaju system zarządzania zasobami, w którym konwersja zwykłych ludzi prowadzi do zwiększenia dominacji.

Re-Legion to unikalna gra strategiczna, przenosząca graczy do dystopijnego świata, w którym ich decyzje mają znaczenie, tak w taktycznym, jak i w moralnym sensie”, powiedział Nikolay Baryshnikov, CEO 1C Entertainment. “Jako Elion, gracze mogą posiąść władzę wieloma metodami, w tym konwersją, hakowaniem, walką, usprawnieniami, oraz specjalnymi zdolnościami – wybór tego, jak humanitarne lub brutalne podejście obierzesz, zależy od ciebie.”

Re-Legion zwróciło uwagę świata unikalną cyberpunkową obietnicą, świeżymi mechanikami kreowania jednostek poprzez konwertowanie zwykłych ludzi, oraz mrocznym, a jednocześnie neonowym stylem graficznym. Im dłużej będzie trwać rozgrywka, tym więcej wiernych – tym samym jednostek – a kult rozwinie swoje możliwości poprzez zdobywanie “KryptoKredytów”, pozwalających na ulepszenia, gdy kultyści zwiększą swoją “Wiarę”, drugi surowiec, za który można zdobyć i użyć specjalnych zdolności. Kultyści mogą również użyć hakowania by zwiększyć i kontrolować terytoria, a także by nawracać większą ilość obywateli – lub by walczyć z jednostkami przeciwnika i innowiercami. Jako Elion, gracze mogą również wybierać między różnorodnymi Dogmami ich kultu, próbując nowych dróg w rozgrywce.

Cechy charakterystyczne:

  1. Unikalna mechanika RTS, w której nowe jednostki są nabywane poprzez nawracanie obywateli
  2. Barwny futurystyczny cyberpunk i mroczna atmosfera
  3. Historia oferująca głębokie tło i moralne wybory
  4. Zbuduj własny kult używając oryginalnysystem Dogmy – dzięki niemu żadna rozgrywka nie będzie taka sama
  5. Specjalny system kontroli terytoriów, zawierający techniki hakowania

Oficjalny soundtrack do gry z 15 utworami jest dostępny za 3,99$, a cyfrowy artbook za 2,99$. Istnieje również możliwość zakupu Re-Legion Deluxe Edition, zestawu zawierającego grę, OST, oraz artbook za 22,65$. Zniżka 10% jest dostępna dla wszystkich opcji.