Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2018, 15:26

autor: Vergil

Premiera American Wilds – dużego DLC do Spintires MudRunner

Dzisiaj do sprzedaży trafił duży dodatek do gry Spintires: MudRunner, zatytułowany American Wilds. Rozszerzenie opracowane przez studio Saber Interactive wprowadza dziewięć nowych pojazdów (w tym Forda F-150, Chevroleta K5 Blazera oraz Hummera), a także dwie mapy, czyli Mount Logmore oraz Grizzly Creek.

Miłośnicy gry Spintires: MudRunner mogą zacierać ręce, bo dzisiaj debiutuje American Wilds, czyli rozbudowane rozszerzenie do tej produkcji, które zabierze ich na tytułowe amerykańskie bezdroża. W chwili, w której są pisane te słowa, add-on wyceniony na 42 złote można już znaleźć w ofercie cyfrowych sklepów Sony i Microsoftu; lada chwila powinien również pojawić się na platformie Steam. W oficjalnym komunikacie deweloperzy przypominają, że DLC trafi również na konsolę Nintendo Switch (wraz z „podstawką”), co jednak nastąpi dopiero 27 listopada. Warto przy tym nadmienić, że American Wilds można też nabyć w pakiecie obejmującym także podstawową wersję gry oraz wszystkie wydane do tej pory dodatki, który wyceniono na 169 złotych.

Poniżej czeka na Was premierowy zwiastun prezentujący atrakcje, jakie przygotowali deweloperzy ze studia Saber Interactive.

Przypomnijmy, że w Spintires: MudRunner - American Wilds autorzy oddają w nasze ręce dziewięć nowych pojazdów, wśród których prym wiodą Chevrolet K5 Blazer, Ford F-150 oraz kultowy Hummer. Za ich kierownicami możemy się rozbijać na dwóch rozległych mapach, czyli Mount Logmore oraz Grizzly Creek, inspirowanych Montaną, Północną Dakotą oraz stanem Minnesota. Czeka tam na nas szereg zupełnie nowych wyzwań, których nie musimy podejmować w pojedynkę, gdyż American Wilds pozwala na multiplayerową zabawę w towarzystwie maksymalnie trójki innych kierowców. Ponadto wersja na komputery osobiste wspiera fanowskie modyfikacje, dzięki integracji z Warsztatem Steam.

Jednym z samochodów, które deweloperzy oddają w nasze ręce w American Wilds, jest kultowy Hummer. - Premiera American Wilds – dużego DLC do Spintires MudRunner - wiadomość - 2018-10-24
Jednym z samochodów, które deweloperzy oddają w nasze ręce w American Wilds, jest kultowy Hummer.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Spintires: MudRunner
  2. Spintires: MudRunner – poradnik do gry