Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2022, 14:40

Praca - szukamy autora wiadomości sprzętowych na GRYOnline.pl

Jeżeli interesujecie się sprzętem komputerowym, mobilnym i w ogóle szeroko pojętym hardware'em, to pojawiła się okazja, aby współtworzyć portal GRYOnline.pl.

Praca - szukamy autora wiadomości sprzętowych na GRYOnline.pl - ilustracja #1

W firmie GRY-OnLine S.A. praktycznie cały czas poszukujemy pracowników do rozmaitych działów. Ze wszystkimi ofertami zapoznacie się w tym miejscu, ale dziś pragniemy zwrócić Waszą uwagę na stanowisko autora wiadomości sprzętowych (praca zdalna). Zadaniem takiej osoby będzie opracowywanie newsów (a później także i dłuższych artykułów) ze świata związanych z hardwarem.

Potrzebujemy więc do pracy pasjonata bardzo dobrze orientującego się w tej tematyce – mowa np. o informacjach dotyczących sprzętu komputerowego (zapowiedziach nowych procesorów i kart grafiki, przeglądach recenzji itd.), urządzeń mobilnych czy ciekawostkach pokroju Big Format Gaming Display.

Jeżeli interesujecie się taką tematyką i chcielibyście podzielić się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami, to jesteście na dobrej drodze, by nawiązać z nami współpracę. Pamiętajcie jednak, że musicie znać język angielski i umieć poprawnie formułować logiczne teksty po polsku. Jeśli spełniacie te wymagania, to pozostałe (m.in. możliwość poświęcenia około dwóch godzin dziennie, zdolność podstawowej obsługi dowolnego programu graficznego czy umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie) raczej nie będą dla Was problemem.

Praca - szukamy autora wiadomości sprzętowych na GRYOnline.pl - ilustracja #2

Od siebie oferujemy elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie za każdy opracowany materiał (umowa o dzieło) czy możliwość rozwoju. Może się bowiem okazać, że nie tylko świetnie znacie się na sprzęcie, ale też bardzo dobrze orientujecie się w innych tematach związanych z grami, co otworzy Wam furtkę do kolejnych zleceń. Pozostałe szczegóły znajdziecie tutaj.

Na koniec przypominamy, by do zgłoszenia, zawierającego CV, krótki list motywacyjny oraz przykładową wiadomość lub link do Waszej dotychczasowej twórczości (wysyłajcie je na adres [email protected]), załączyć klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) w związku z zamiarem pozyskania Pani/Pana danych osobowych dla celów rekrutacji niniejszym informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GRY-OnLine S.A., z siedzibą w Krakowie przy al. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków.

2) Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się pod adresem e-mail [email protected]

3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzonej aktualnie rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Administratora w okresie następnych 12 miesięcy. W przypadku gdyby w wyniku prowadzonych w tym okresie rekrutacji Pani/Pana kandydatura nie została zaakceptowana i nie doszło do zawarcia stosownej umowy, Państwa dane zostaną usunięte.

4) Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie Artykułu 6 ust.1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – tzn. przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody

5) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą również operatorzy pocztowi w przypadku kierowania do Państwa pisemnej korespondencji dotyczącej prowadzonej rekrutacji.

6) Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

7) Posiada Pani/Pan nieograniczone prawo do żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, a także prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania. Posiada również Pani/Pan prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) W razie gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych, ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

9) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest konsekwencją wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych i nie jest wymogiem ustawowym ani umownym a zatem nie występują po Pani/Pana stronie ewentualne konsekwencje niepodania danych, za wyjątkiem rezygnacji z/braku możliwości udziału w procesie.

10) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Marcin Strzyżewski

Marcin Strzyżewski

Pracował w wielu miejscach od pizzerii i sklepów spożywczych, przez dział eksportu wanien, aż po redakcję portalu Onet. Z wykształcenia rusycysta. W GRYOnline.pl zaczynał w dziale publicystki, później był kierownikiem działu technologii, co obejmowało zarówno newsy i publicystykę, jak i kanał tvtech. Od lat planuje, żeby wrócić do nurkowania, ale na razie jest zajęty głównie psem, królikiem i kanałem youtubowym, na którym opowiada o krajach byłego ZSRR.

więcej