Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 grudnia 2017, 12:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Praca dla gracza – rekrutacja w GOL!

Praca szuka gracza! Poszukujemy zdolnych ludzi na stanowisku pomocnika działu poradników. Jeśli wiesz, co dzieje się w grach (nie tylko Twoich ulubionych), to być może właśnie Ciebie potrzebujemy.

Od przeszło siedemnastu lat rozwijamy nasz portal, niejednokrotnie definiując polskie dziennikarstwo poświęcone grom. Po drodze staliśmy się największym serwisem o elektronicznej rozrywce w kraju. GOL nie byłby tym, czym jest, bez wsparcia ludzi, którzy go czytają – dlatego szukamy kandydatów i kandydatki na stanowisko nowego członka działu poradników wśród naszych Czytelników. Wiemy, że wielu z Was chciałoby spróbować swoich sił w pracy redakcji i właśnie teraz nadarza sie ku temu okazja. Jeśli zatem rozglądasz się za stabilną pracą w Krakowie oraz chcesz dołączyć do redaktorów GRYOnline.pl i Gamepressure.com w krakowskiej siedzibie firmy, to przeczytaj dokładnie ten news i wyślij swoje zgłoszenie.

Kogo szukamy?

 1. Jesteś pełnoletni i nie boisz się nowych wyzwań;
 2. gry są Twoją pasją – doskonale orientujesz się w rynku growych deweloperów i śledzisz na bieżąco newsy i premiery;
 3. język polski nie stanowi dla Ciebie problemu – nie musisz być profesorem Miodkiem, ale czytanie ze zrozumieniem, sprawdzenie tekstu i jasne formułowanie myśli przyda się każdego dnia;
 4. angielski to Twój drugi ulubiony język (zaraz po języku polskim) – praca w branży to często praca na tekstach zagranicznych;
 5. lubisz współpracować z ludźmi i nie boisz się nowych doświadczeń;
 6. jesteś niekonfliktowy i z łatwością zniesiesz nieśmieszne żarty pozostałych redaktorów GOL i TVGRY;
 7. mieszkasz w Krakowie lub okolicach – i odznaczasz się stalowymi płucami odpornymi na smog.

Obowiązki

Na stanowisku pomocnika działu poradników będziesz współpracować z autorami z całej Polski. Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało:

 1. publikowanie poradników na polskim i anglojęzycznym serwisie;
 2. redagowanie i sprawdzanie poradników;
 3. ścisła współpraca z innymi działami GOL (tłumaczami, IT, newsroomem);
 4. planowanie nowych poradników w oparciu o premiery – te duże i te małe;
 5. zamawianie, zlecenia i współpraca z autorami;
 6. rozwiązywanie problemów.

Umiejętności

Z pewnością nowemu kandydatowi – oprócz zapału, samodzielności i energii – przyda się kilka umiejętności:

 1. obsługa pakietu Office (Word i Excel);
 2. czytanie ze zrozumieniem – i umiejętność sprawdzenia tekstu;
 3. język angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie i poprawienie tekstu;
 4. miło widziane podstawy Photoshopa i HTML-a.

Praca na stanowisku pomocnika działu poradnika to praca w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo) na umowę o pracę na czas nieokreślony w siedzibie redakcji w Krakowie. To praca, która pozwoli Ci rozwinąć wiele przydatnych w przyszłości umiejętności, zwłaszcza, jeśli planujecie związać się z branżą gier. Oferujemy stałe wynagrodzenie, możliwości awansu i rozwoju oraz możliwość współtworzenia największego wortalu o grach w Polsce. A poza tym poznacie HEDa.

Na Wasze zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym czekamy pod adresem: [email protected]. Pamiętajcie, aby w temacie wiadomości wpisać „PRACA – POMOCNIK DZIAŁU PORADNIKÓW”, a w zgłoszeniu zamieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Czekamy na Wasze wiadomości!