Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 maja 2019, 17:04

Praca dla autora tekstów o tematyce sprzętowej na GRYOnline.pl

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką sprzętową, którzy chcą dzielić się swoją pasją z innymi, pojawiła się okazja do współtworzenia serwisu GRYOnline.pl, jako autor tekstów publicystycznych w dziale Hardware.

Praca dla autora tekstów o tematyce sprzętowej na GRYOnline.pl - ilustracja #1

GRYOnline.pl stale poszukuje nowych pracowników. Tym razem chcemy zwrócić Waszą uwagę w kierunku stanowiska autora tekstów o tematyce sprzętowej (praca zdalna). Poszukujemy kogoś, kto bardzo dobrze zna się na tej dziedzinie. Do zakresu obowiązków będzie należało przygotowywanie artykułów związanych ze sprzętem oraz aplikacjami. Nie jest to oczywiście jedyna dostępna oferta pracy – wszystkie znajdziecie w tym miejscu.

Praca dla autora tekstów o tematyce sprzętowej na GRYOnline.pl - ilustracja #2

Jeśli interesujecie się właśnie tą tematyką i chcecie podzielić się swoją pasją z czytelnikami, to macie okazję, by nawiązać z nami współpracę. Czego oczekujemy od kandydatów? Do najważniejszych wymagań zalicza się umiejętność poprawnego pisania po polsku, znajomość języka angielskiego (certyfikaty nie są wymagane, liczy się znajomość growej i sprzętowej terminologii i rozumienie tekstów) oraz zdolność obsługi MS Word (narzucanie styli na tekst, formatowanie tabel itp.) i dowolnego programu graficznego, jak np. Paint.

Co oferujemy w zamian? Przede wszystkim elastyczne godziny pracy. Dział Publicystyki to miejsce, gdzie terminy nie są napięte. Nadaje się więc bardzo dobrze dla osób, które nie posiadają dużo wolnego czasu. Wynagrodzenie przyznawane jest za każdy opracowany tekst (stawki wahają się od 70 do 200 złotych brutto za artykuł). Oczywiście istnieje także opcja dalszego rozwoju. Jeśli okaże się, że świetnie orientujesz się także w innych tematach, to będziesz mieć szansę na kolejne zlecenia.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] Do każdego z nich załączony powinien być krótki list motywacyjny, CV oraz dwa przykładowe teksty o tematyce hardware. Ważne jest także, aby załączona została „Klauzula o przetwarzaniu danych w celach rekrutacyjnych”, której treść można znaleźć w ogłoszeniu.