Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2015, 09:50

autor: Luc

Poznaliśmy datę premiery Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront za kilka godzin doczeka się pierwszego trailera, ale niecierpliwi fani już teraz wydobyli kilka interesujących informacji. Wiemy, kiedy gra zadebiutuje na PC, Xboksie One i PlayStation 4, ujrzeliśmy także pierwszy screenshot oraz fragment z trailera gry.

Za kilka godzin obejrzymy pierwszy trailer. - Poznaliśmy datę premiery Star Wars: Battlefront - wiadomość - 2015-04-17
Za kilka godzin obejrzymy pierwszy trailer.

Star Wars Celebration trwa w najlepsze, a każdy kolejny panel to szansa na nowe, ekscytujące wiadomości z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na odbywającej się w Anaheim w USA imprezie jest nasz wysłannik – jego na bieżąco aktualizowaną relację możecie przeczytać w osobnym artykule, a po wczorajszym dniu jest tego naprawdę sporo. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście nowy trailer nadchodzącego, siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen, ale uwagę fanów uniwersum przykuły także pierwsze konkretniejsze informacje na temat Star Wars: Battlefront. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią gra ma zostać pokazana podczas trwającego konwentu, ale dociekliwi gracze już teraz wydobyli z kodu oficjalnej strony informacje o dacie premiery. Ta ma nastąpić jednocześnie na PC, Xboksie One i PlayStation 4 17 listopada 2015 roku.

Gra wygląda fantastycznie! - Poznaliśmy datę premiery Star Wars: Battlefront - wiadomość - 2015-04-17
Gra wygląda fantastycznie!

W Sieci pojawił się także pierwszy screenshot (powyżej) przedstawiający grę, zaprezentowano również krótkie, 10-sekundowe wideo, przedstawiające kilka scen ze zbliżającego się trailera Star Wars: Battlefront. Materiał możecie obejrzeć poniżej, zaś konkretnych informacji na temat tytułu doczekamy się zapewne w przeciągu kilku godzin – grze zostanie poświęcony osobny panel, który można także obejrzeć na żywo na oficjalnej stronie Star Wars. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30 polskiego czasu.