Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 maja 2018, 18:13

autor: Vergil

Poznajcie Jurassic World Alive – Pokemon GO z dinozaurami

Kolejny tytuł korzystający z technologii rzeczywistości rozszerzonej zasilił bibliotekę gier dostępnych na smartfonach i tabletach. Mowa o Jurassic World Alive, w którym zadaniem graczy jest uratowanie dinozaurów przed ponownym wymarciem… i wystawianie zdobytych gadów do walki z innymi okazami.

Sukces Pokemon GO sprawił, że wielu deweloperów postanowiło podążyć śladami studia Niantic i firmy The Pokemon Company. Jedną z produkcji czerpiących garściami z tytułu pozwalającego nam się wcielić w trenerów kieszonkowych potworów jest mobilne Jurassic World Alive, opracowane przez studio Ludia. Tytuł można sprawdzić zarówno na smartfonach i tabletach z systemem Android, jak i na urządzeniach firmy Apple. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun tej produkcji oraz garść informacji na temat jej zawartości.

Dinozaury, które do tej pory nie wychodziły poza granice tytułowego Jurassic World, znalazły sposób na ucieczkę i rozpanoszyły się na całym globie. My natomiast wcielamy się w rolę nowego członka organizacji DPG (Dinosaur Protection Group), a naszym zadaniem jest uratowanie gadów przed ponownym wymarciem. By tego dokonać, musimy szukać kolejnych okazów (na chwilę obecną w grze można znaleźć sto gatunków) dosłownie w każdym miejscu i pozyskiwać ich fragmenty DNA. Po dostarczeniu tych ostatnich do laboratorium otrzymujemy możliwość tworzenia nowych hybryd czy rozwoju już posiadanych.

Po co nam one? Ano po to, by wystawiać je do walki z dinozaurami innych graczy lub zwalczać zagrożenia ze strony wałęsających się po okolicy, agresywnych gadów. Poza prehistorycznymi istotami na ulicach można też znaleźć skrzynie z zaopatrzeniem, zawierające wirtualną walutę oraz baterie zasilające drona – musicie bowiem wiedzieć, że gra nie zmusza nas do wychodzenia z domu, pozwalając monitorować okolicę przy pomocy zdalnie sterowanej maszyny.

Twórcy Jurassic World Alive chcą, byśmy poczuli się niczym bohaterowie filmowego Parku Jurajskiego i jego kontynuacji. - Poznajcie Jurassic World Alive – Pokemon GO z dinozaurami - wiadomość - 2018-05-24
Twórcy Jurassic World Alive chcą, byśmy poczuli się niczym bohaterowie filmowego Parku Jurajskiego i jego kontynuacji.

W Jurassic World Alive można grać całkowicie za darmo, jednak aktywacja płatnej subskrypcji (obecnie cena miesięcznego abonamentu wynosi w przeliczeniu około 37 zł) gwarantuje dostęp do rozmaitych profitów; oczywiście autorzy zaimplementowali tu również mikrotransakcje.

  1. Jurassic World Alive w App Store
  2. Jurassic World Alive w Google Play
  3. Oficjalna strona internetowa zespołu Ludia
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Jurassic World Alive

Jurassic World Alive