Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 stycznia 2022, 12:40

autor: Ania Orzech

Powstaje Jumanji 4. Producent ujawnia pierwsze szczegóły

Producent Hiram Garcia potwierdza, że kolejna część filmu z serii Jumanji jest pewna. Wspomina o wielkich planach i postępach w produkcji.

Jumanji 4 będzie trzecią częścią odnowionej po 1995 roku serii o mrożącej krew w żyłach grze. Producent Hiram Garcia jakiś czas temu wspominał o planach na następny sequel. Teraz zapewnia, że prezentacja filmu Jumanji 4 jest gotowa do przedstawienia firmie Sony Pictures. Za reżyserię ponownie odpowie Jake Kasdan, który stał za kamerą dwóch poprzednich odsłon serii – Jumanji: Przygoda w dżungli i Jumanji: Następny poziom.

Garcia mówi, że Jumanji 4 jest we wczesnej fazie rozwoju. Produkcję znacznie utrudniła pandemia oraz napięte harmonogramy aktorów. W wywiadzie dla Collidera, producent potwierdza kolejny sequel z Dwaynem Johnsonem:

To się wydarzy. To się na pewno wydarzy. Mamy naprawdę wielką wizję trzeciego filmu Jumanji. Właśnie omawialiśmy szczegóły dotyczące prezentacji i niedługo przedstawimy ją Sony. Zaczniemy dopiero po Red One, ale ten czas i tak zagra na naszą korzyść [aktorzy w tej chwili są bardzo zajęci innymi produkcjami - dop. red.]. […] A my mamy naprawdę świetny pomysł na film, który zamierzamy przedstawić wytwórni. W najbliższym czasie, prawdopodobnie zostanie napisany scenariusz. Jumanji 4 ukaże się jakiś czas po Red One, gdy tylko będzie gotowe.

Oba filmy Jumanji w reżyserii Jake’a Kasdana spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno fanów, jak i krytyków. Nic dziwnego, że zdecydowano się stworzyć kolejny film z serii. W Jumanji 4 wystąpią m.in.: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas i Awkwafina.