Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 kwietnia 2024, 21:21

Potężny laptop MSI z RTX 4070 w bardzo dobrej cenie. To idealny wybór dla gracza-podróżnika

Cenicie sobie mobilność? Jeśli tak to powinniście zdecydować się na laptop MSI z RTX-em 4070.

Źródło fot. MSI
i

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń do grania. Nie ma jednak co ukrywać, laptopy gamingowe są jednym z najprzystępniejszych. Nie tylko pozwalają cieszyć się ulubionymi grami (oczywiście nie w takiej jakości, jak na topowym PC), ale również znajdują zastosowanie w pracy i nauce. Dodatkowo da się z nimi bez większych problemów podróżować.

MSI Katana 15 to prawdziwy laptop gamingowy.

Świetny sprzęt…

Jak już wspomniałam, laptop jest dobrym wyborem, jeśli dużo czasu spędzacie poza domem. Możecie go spakować do torby i cieszyć się meczykiem w CS-a w sąsiedztwie Wielkiego Kanionu w Kolorado. Oczywiście odczujecie jego wagę, ale nadal nie powinien Wam zbytnio przeszkadzać (nie jest to jednak duża cena za przenośne narzędzie do grania).

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele modeli. Dzięki temu każdy może dopasować konfigurację do własnych preferencji. Warto jednak zwrócić uwagę na MSI Katana 15. Co oferuje ten model?

  1. Procesor Intel Core i7-13620H.
  2. Kartę graficzna GeForce RTX 4070 z 8 GB pamięci VRAM.
  3. 16 GB pamięci RAM (2 x 8 GB).
  4. Dysk SSD o pojemności 1 TB.

Jeśli natomiast chodzi o matrycę, to mamy tutaj do czynienia z klasyczną 15,6-calową, o imponującej częstotliwości odświeżania na poziomie 144 Hz.

MSI Katana 15 ma mocny procesor oraz kartę graficzną.

Źródło: MSI / materiały promocyjne.
Źródło: MSI / materiały promocyjne.

…z jednym „ale”.

Model ten ma jeden istotny mankament, który może nieco zniechęcać do zakupu. Jest nim brak zainstalowanego Windowsa. Oznacza to, że musicie samodzielnie nabyć licencję i wgrać system operacyjny.

MSI Katana 15 za 6699 zł.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej